Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S Szerintetek ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S Szerintetek ha szeretek egy lányt 3 éve és napi 5-6 órát beszélek vele és nekem mond el mindent először (jót, rosszat) akkor abból lehet valami? Vagy csak jó barátnak tekint?

Figyelt kérdés
Akartak velem járni többen is ez idő alatt de ugy voltam vele hogy inkább szeretek valakit aki nem szeret viszont mint járok ugy valakivel hogx mást szeretek. Sokszor mondja nekem hogy olyan jo hogy vagyok neki stb.
2013. nov. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó barátnak tekint.
2013. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dwight Schrute ***** válasza:
friendzoned... :( s
2013. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez alapján magamat látom 14-16 évesen. Volt egy csaj akiért nagyon odavoltam, rengeteget beszélgettem vele MSNen, volt hogy akár fél napot is elpötyögtünk. 2 év után rákérdeztem direktbe, hogy lehet e belőle valami, természetesen nem.


Ez a tipikus friendzone amiben vagy, mond meg neki az érzéseid, ha azt mondja nem lehet hagyd a fenébe és felejsd el.

2013. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!