Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fájdalmas a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fájdalmas a szerelem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetes emberi érzés. Az életünk egy része arról szól, hogy folyton keressük azokat a dolgokat, amelyek társaságában boldognak érezzük magunkat és ez az emberi kapcsolatokra is vonatkozik. Nehéz megfogalmazni, inkább érezni lehet és nincs olyan ember, aki nem érezte volna a szerelemmel együttjáró fájdalmakat. De aki tényleg volt már szerelmes az tudja, milyen érzés. Én nem ilyennek teremtettem volna az embert. De az élethez hozzátartozik a fájdalom is, akárcsak a felhőtlen boldogság.
2008. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem vagy elég erős ,akkor tényleg lelkileg összeomlasz...velem ez történt 3 éven keresztül ,szerelmes voltam valakibe aki csak játszadozott velem ,nagyon nehéz volt az biztos...a reménytelen szerelemnél nincs rosszabb...
2008. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vágyakozás fájdalmas, amikor egyoldalú a dolog. A kölcsönös szerelem boldogító, felemelő, és minden szakaszában érdekes és simogató (sok év után is). Vágyakoztam is sokáig, én is azt hittam, hogy a szerelem alapból fáj. Most kölcsönös szerelemben élek és egyszerűen nagyon jó.. Előbb-utóbb neked is lesz ilyen (ha nem választod meg nagyon rosszul a szerelmed tárgyát).
2008. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú,az 5.hozzászoló válaszán elbőgtem magam...! Én is szerelmes vagyok valakibe,már hónapok óta,aki,félek, hogy csak játszik velem...először csak flörtnek indult,most meg már nyakig benne vagyok...és egyre nagyobb kín...állandóan vágyakozni Rá,miközben nem mersz lépni,odamenni hozzá és megmondani neki h ő a legcsodálatosabb férfi,akivel valaha találkoztál!! Ehelyett csak messziről nézem őt,mosolygok rá és csak reménykedem hogy megérzi a pillantásomból azt ,amit már oly régóta őrzök magamban...

Megbénít ez az érzés,nem tudok rendesen viselkedni a közelében.totál idiótának érzem magam...csak makogok össze vissza...közben meg alig merek ránézni...

És ráadásul sosem tudunk kettesben lenni,mindig vannak körülöttünk,nagyon rossz érzés hogy nem lehetek vele kettesben:( 14 idősebb nálam,de nem érdekel...

szóval tényleg tud fájdalmas lenni a szerelem,de ez egy édes fájdalom,annyak minden gyönyörűségével együtt...mert ha Rá gondolok,mindig boldognak érzem magam,még akkor is,ha talán soha nem teljesül be...mert remény az mindig van...szinte mindennap látom, már reggelente fel vagyok dobva ha tudom h Ő is ott lesz...

Tudod,nem vagyok egy csúnya lány,sőt...és mégis,annyra de annyira utálom ezt magamban hogy nem merem kimutatni egy férfinek az érzéseimet,pedig már elmúltam 27... nálam kevébé előnyös külsejű lányok már simán odaadták volna naki a számukat...:(

csak félek...bár már számtalan jelét adta hogy ő is érez valamit,mindig visszapörgetem magamban az eseményeket és elemzem h ezt akkor mért csinálta meg mondta...ahogy nézni tud,az egyfajta bódulat!! :) és mégsem jön oda hozzám...Talán van valakije...ettől félek a legjobban...talán talán ez az egész utóbbi időszak egy illúzió lett volna?? Amit csak én tápláltam magamban?? Nem tudom...

2008. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
bocs az offért,de ennek most ki kellett jönnie...:)
2008. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
orulok s egyben borzasztoan sajnalom, hogy mas is ert engem. bar senkinek sem kellene megismernie ezt a gyotrelmes sovargast. tudom milyen orjito! s a legrosszabb, hogy soha senki sem fog tudni kiutat mutatni belole :( sajnos egyedul kell megtalald a megoldast (ami neha meg a bizonutalansagnal is rosszabb)
2008. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szerintem ebből egy kiút van: ha összeszedjük a bátorságunkat és megtesszük amit meg kell tenni...kockáztatunk,hogy esetleg nyerjünk egy csodálatos szerelmet vagy veszitsünk...de akkor mindent...ha visszautasitana,nem birnék többé találkozni vele soha...:(

(előtted válaszoló)

2008. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nagyon igaz! itt koztes ut nincs. nagyon sok erot kivanok neked :)


igy vagy ugy, de valasztasz,

semmit vagy mindent megkaphatsz.

2008. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nagyon köszi az együttérzést!! :)) (egyébként azt megkérdezhetem,hogy Veled is ez történt? Az 5.és 7.válaszoló vagy egyébként? Ez csak tipp..:)
2008. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
en vagyok az 5-os :((
2008. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!