Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtama a kapcsolatunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtama a kapcsolatunkat mielőtt elkezdődött volna?

Figyelt kérdés

Ma nagyon s_ar dolog történt. Ne cikizettek és szemétkedjetek, most elég rosszul érzem magam miatta

Szóval,tetszik egy fiú, és van egy kis szemezés, és én mindenáron meg akartam szerezni a számát. Nem tudom minek, nem lenne bátorságom felhívni. Az egyik barátnőm barátnőjének a barátja barátkozik vele,szóval gondoltam majd így. Csakhogy neki nem volt beírva a telefonszám a mobiljába, úgy,hogy elment Hozzá, hogy elkérje és meg is mondta, hogy kinek kell. Nagyon lesültem. Szörnyen gyerekes húzás volt,tudom.

De talán elmehet valami retardált első lépésnek?



2013. nov. 15. 18:11
 1/6 kismutyesz_ ***** válasza:
:D ez vicces :) retardált első lépésnek el megy. Privátban mondhatok pár további lépést ha szeretnél.
2013. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy kis tökösség a srácban, ő keresne meg Téged, hogy hallotta, hogy érdekel a száma.:)
2013. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen de buta ismerőseid vannak :D Hihetetlen hogy ilyen helyzetbe hoztak..

Hát ciki, de ha jófej a srác nem feltétlenül szúrtad el. :) Sőt, lehet javadra válik, mert esetleg ezzel keltetted fel a figyelmét. :)

2013. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazán kedvesek vagytok :)
2013. nov. 15. 18:23
 5/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Tudom, bár sokan vissza éltek már vele (első voltam).
2013. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lesültél? :D felsülétél, de amúgy nem. :) Ez egyáltalán nem baj, lehet, hogy még örül is neki a gyerek
2013. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!