Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért (ne) járjunk nyomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért (ne) járjunk nyomi pasikkal?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, amit senki nem értett. Én szép lány vagyok, ő meg olyan volt, mint akik itt sírnak, alacsony, vékony, kopaszodó, nulla önbizalom... de láttam benne fantáziát.

Mialatt együtt voltunk, kikupáltam, rengeteget tanítottam a szexről, meghoztam az önbizalmát, ruhákat vásároltunk neki, felszedett pár kilót... végül egészen jó pasi lett.


És a következmény? Rájött, hogy most már észreveszik a csajok... és megcsalt. Merthogy - mint mondta - neki korábban sose volt ilyenre lehetősége, és nem tudott nemet mondani. Szakított is, mert most, hogy tud, akar csajozni.


Ezek után mit akarjon az ember???


2013. jún. 4. 20:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Én ezek után megtanítanám neki milyen érzés, mikor teljes erőből pofánverik. Sajnállak téged viszont.
2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
elég gerinctelen húzás volt tőle...kb kikapartad a szarból, erre hátba támadott.
2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
ez egy nyomorék..
2013. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos benne van a pakliban...

De nem csak "nyomi" pasiknál, mert akiknek meg toppon van az egójuk, azok közül meg sokan úgy gondolják, hogy nekik eleve "jár", hogy több nővel kavarjanak.

2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kedves es tiszteletre méltó gesztus volt felőled:) kevés ilyen gondolkodású ember van...a srác meg egy gyökér ha igy is van akkora pofája h megcsal:/ nagyon sajnálom, nem ezt érdemelted volna:c
2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy,hogy férfi vagy nő,ha rájön,hogy mégis van esélye, megteszi....

szegény,sz.rul jártál eléggé :SS

és ezzel magyarázta?? őszinte,de tény,hogy nagyon bunkó!


azért biztos van sok,aki nem tesz ilyet..

2013. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Én őszintén sajnálom, hogy olyan srácot fogtál ki aki megcsal, de szerintem ez az eset általánosítás!


Bár én mint kiváló ítélem meg ezt az esettet, de ez amit leírtál, nem is kérdés vagy tapasztalat megosztás, hanem ellen kampány!


Miből gondolod, hogy te egy kicsit sem vagy vétkes a dologban, valamiért megcsalt téged, nem?

2013. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Úúú szegény. Hát ez nagyon gáz. :S
2013. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd ráküldjük a NYPK(Nyomi pasik klubja) NYPJPL részlegét, ők majd elintézik...
2013. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!