Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSÚNYA fiúk! Hányan vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSÚNYA fiúk! Hányan vagytok a gyakorin? :D

Figyelt kérdés
Annyian jártok ide panaszkodni, hogy így meg úgy csúnyák vagytok és nem kelletek a nőknek. Tényleg csúnyák vagytok? :)

2013. nov. 15. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
4 lábunk van 4 kecske vagyunk
2013. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondják a lányok hogy jól nézek ki.

Az utcán is mindig néznek és mosolyognak rám.(a lányok)


De nincs barátnőm és én nem tartom magam jóképűnek.

2013. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodom itt soha, csúnya sem vagyok, csak átlagos kinézetű. 10/7 körüli.
2013. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én egy elég csúnya lény vagyok, de hogy lány-e, avagy fiú, azt még nem döntöttem el, mert csak jövőre érettségizem.
2013. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Rólam már kérdést is írtak ebben a témában, szóval tényleg.
2013. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Persze, most aztán senki se csúnya. :D
2013. nov. 15. 20:26
 7/25 A kérdező kommentje:
Milyen kérdést?
2013. nov. 15. 20:26
 8/25 anonim ***** válasza:
Így most jobban belegondolva, nem is vagyok olyan csúnya :D
2013. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én már azon is elgondolkodtam, hogy ezeket a csúnya fiús kérdéseket igazából a moderátorok írják ki, hogy provokálják a népet, és növeljék vele a látogatottságot :D :D Ebben megerősít az is, hogy vagy kétszer kiírtam ahhoz hasonló kérdést, hogy "fiúk, miért nem ismeritek be, hogy ti is felszínesek vagytok, miért nyávogtok itt" - és lám, mindkettő gyorsan törölve lett, hogy nem felel meg a feltételeknek :)


De ötezer ugyanolyan csúnyafiús kérdés kint lehet :

2013. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt is mindjárt törlik. :D
2013. nov. 15. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!