Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsináljam ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsináljam ezt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a pasim kezd kiábrándulni belőlem. Eddig se voltam egy hűde, és fel is szedtem 4 kilót. Már hetek óta hozzám sem nyúlt a srác, csak pár csók volt, ha lehet kerül, de közben meg azt mondja szeret.

Na mármost úgy gondoltam, hogy tornázok kb. 2.-3hónapot, formába jövök, rendbe szedem magam. Gyantáztatok, eltüntetem az anyajegyeimet, sminkelek, színes kontaktlencsét rakok, parókát és kur vás cuccot veszek fel, és kiderítem mikor megy bulizni, és leszólítom valahol.



2013. nov. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
persze már csak magadért is
2013. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Műkörmöm is lenne.

Meg tudnám oldani, hogy addig ne lásson ruha nélkül, max. sötétben.

2013. nov. 15. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hajrá:D
2013. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zanurusa válasza:
na ez tök jó , mindent bele ,a hangodat változtasd el valahogy meg figyelj a részletekre , hogy ha eddig bal kézzel nyúltál a boros pohárért és az asztal közepére raktad és ezt ő meg szokta ,akkor mostantól amíg álcázva vagy jobb kézzel csináld és az asztal szélére tedd, ect.ect.
2013. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zanurusa válasza:

na mi a helyzet most hol állsz ?

mi mellet döntöttél ?

miket vettél fől ?

hogy áll a kémkedés ?

hol állsz a vissza hódításban ?

2013. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!