Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Szerelmes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba vagyok szerelmes... És páran azt mondják, hogy ő szerelmes belém.:) Mindig együtt megyünk suliba, boltba, rendezvényekre stb. A buszon a tesómmal ülök, ő mindjárt mellettem. Ha a tesóm nem jön suliba, mindig mellém ül.:) Ha biciklizni megyünk mindig bemegy a boltba és vesz nekem nyalókát:D Sokszor megérinti a vállam, vagy a kezem. Nagyon aranyos!:D Amikor nézegettük a régi, óvódás videókat (szerepeltünk) észrevettem, hogy mindig együtt vagyunk. Együtt táncolunk, együtt játszunk stb. :D Mindig azt akarja, hogy ketten legyünk, pl: elmentünk a játszótérre az egyik haverjával, a haverja hazament, nekem se volt kedvem maradni, de csak rá vett hogy maradjak még:D Emlékszem, amikor megkaptam a telefonom (kb. 11 lehettem) akkor ő hamarabb tudta a számom mint én:D Tisztára szerelmes vagyok belé. Szerintetek én is tetszek neki?
2013. nov. 16. 08:55
1 2
 11/16 Fannyci válasza:
Szerintem ebbol csak jo fog kialakulni,Ovatos kerdesekel probald kideriteni h mit erez irantad..;)
2013. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megpróbálom :)
2013. nov. 16. 10:50
 13/16 anonim válasza:
Egyetértek, finomnak kell lenni... Majd írd le mi volt. :) Érdekes a dolog. :D
2013. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Olyan jo baratoknak tuntok. Szerintem ne kerdezz ra..mert, ha megsem akkor mar minden megvaltozik es valoszinuleg mar nem lesztek ilyen jo baratok.. Ha ra akarsz jonni, akkor szerintem maskepp, jelzesekbol, ilyesmikbol, de ig, elveszitheted.. Ez csak az en velemenyem..
2013. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm! :)
2013. nov. 17. 20:06
 16/16 anonim válasza:
Tortent valami?:) Derult ki valami?:)
2014. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!