Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne vele ismerkednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy baráti társaságban megismertem egy srácot 20 éves én 18. Egyikünknek sem volt még kapcsolata, de én viszont sokat ismerkedtem, neki még viszont egy randija sem volt mert elég otthon ülős típus, én meg olyan lány vagyok aki imád kimozdulni, de ellenben látom hogy én is szimpatikus vagyok neki. Azóta neten beszélgetünk, még nem került sor élőben való "2." találkozásra,

csak neki konkrétan lányokhoz semmilyen köze nem is volt, még szerintem nem is csókolózhatott v ilyesmi.. vmilyen szinten jó lenne ha én lennék az első, de mindig úgy képzeltem el hogy az első barátom tapasztalt lesz vmennyire, h tudjon 'irányítani'. :D

De viszont meg nem rossz ez mert tuti hogy megbecsülne, nem? Ha esetleg több lehetne.. még nem ismerem annyira jól de szerintem még egy 2. találkozót megérne a dolog..

ti hogy gondolkodtok erről?


2013. nov. 16. 11:28
 1/2 A kérdező kommentje:
mert eddig minden srácnál feszengtem azért h megfeleljek, meg nem akarok olyan barátot sem aki eldob 2 hét után vmi másik lány miatt.. nemis bulizós típus mint a legtöbb srác nekem meg fontos lenne a megbecsülés
2013. nov. 16. 11:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem veszíthetsz rajta sokat, egy esélyt megérdemelhet a srác, ha ahhoz van elég bátorsága, hogy elhívjon valahova. :)

Sok sikert! 18F

2013. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!