Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne 16-18 év közötti lányokkal ismerkednem?

Figyelt kérdés

1-2 év velük ismerkedtem és sokkal jobban ment mint a 20-on évesekkel most, sokkal szebbek, aranyosabb, kedvesebbek, közvetlenebbek (én is az vagyok). Nagyobb a választék is ahogy észrevettem, sokkal szebb lányok is szabadak még és nincsenek is olyan nagy igényeik.

A 20-on évesek rámnéznek és mivel fiatalos külsőm van, egyből leráznak h biztos nincs semmim, esélyt se adnak.


2012. okt. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz néhány évvel fiatalabbaknál, nem tiltja meg semmi. De maga a kor sem sokat számít, biztos a 20 év körüliek között is sok olyan stílusú van, akinél lenne esélyed, csak mondjuk nem volt szerencséd.
2012. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Túl sok negatív tapasztalatom van, csak mégis a saját korosztályommal lenne a jó, de ha nem jön össze akkor nincs mit tenni.

Persze a fiatalabbaknál is vannak hátrányok, h pl szülők jobban otthon tartják v ők maguk félénkebbek emiatt nehezebb a közös programokat megvalósítani, v épp h hozzám költözzön.

2012. okt. 14. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Én amelett vagyok hogy próbálkoz 20-on éveseknél. Mert ne azért akarj 18 éveseknél mert volt negativ tapasztalatod, azaz pontoabban azért mert ne futamodj meg áá ez nem jött össze akkor hagyom is, nemm ne hagyd. Ne megkerüld a problémát, meg akkor ezzel az erővel 30 évesen, áh ismerkedek inkább 18 évesekkel mert a korosztályomhoz béna vagyok(kis tulzásal) elmélet a lényeg.


Nem ez a megoldás, és nem mondhatod hogy minden 20on éves rossz/bunkó/hideg/akármi. És amugy is a 18 éves is felnő, vagy akkor jön az új 18-as? Amugy persze hogy közvetlenebbek (bár tudnàk ellenpéldát) mert tapasztalatlanabbak, naivabbak. Mondjuk ha vagy 20 éves akkor tökmind1 de 25 éves az már más

2012. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

22 vagyok és annyival jobb 1 18 éves h leírhatatlan :)

eléggé gyerekes vagyok, emiatt is lehet h ők illenek hozzám, nem szeretik a 20-on éves csajok a gyerekes pasikat, pláne ha még külsőre is olyanok :S

2012. okt. 14. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ideje lenne kicsi éretebbnek lenni. Egyébként meg a játékosság nem baj önmagában, 20on felül is lehet hülyülni, csak lehet te tulzásba viszed.


Egyébként meg ez feltételezi hogy x 18 éves nem fog vàltozni, szóval fasza ez a lilaköd annyira jóó mm,, pedig simán lehet összejöttök aztàn kis idő mulva ugy lesz vele "uh na jó ez a gyerek hülye, éretlen:S" aztàn ott hagy.

2012. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utánna már kizárt h otthagyjon, ha megismer vki ált megkedvel :)

meg utánna tudok normális is lenni, csak elején mindig hülyüléssel kezdek, úgy tudok találni hasonló lányt mint én is :)

2012. okt. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!