Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen tulajdonságokkal milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal milyen lányoknál van esélyem és hol érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy kicsit csendes vagyok, vagyis hát nehezen nyílok meg. De ha egyszer már megnyíltam akkor elég sokat poénkodok, viccelődök, de komoly is tudok lenni és bármilyen témáról lehet velem beszélgetni. Odafigyelek másokra, de nem ütöm bele az orrom mások dolgába. Külsőleg (mer hát lássuk be, az sem utolsó szempont) átlagos vagyok és kb.170 cm.
2013. febr. 10. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
jelenleg csakhogynem láthatatlan vagy a lányok számára.
2013. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad le h hány éves vagy..:) am szerintem ezek a pasik lesznek egy kapcsolatban igazán őszinték;)küldesz képet privibe??
2013. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

semmiképpen sem a plázacicáknál, de egy "normális" lánynak ez biztos h tetszene :)

iskolában, utcán, szórakozóhelyeken, bárhol lehet ismerkedni, bár nem írtad hány éves vagy...

2013. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem ez oké,tudom nem ez érdekel, de nekem bejönnek az alacsonyabbak,csak ne legyen sovány vagy túlsúlyos
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs, ez lemaradt :) 18 éves vagyok, a nyáron leszek 19
2013. febr. 10. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ideális lennél az eddigiek alapján :) talán azért vagy ilyen, mert rák vagy, nem? Hülye kérdésnek tűnhet :D de én is nyári vagyok, rák, és ezekkel a belső tulajdonságokkal.

Szerintem inkább olyan lányoknál keresgélj, akik se nem annyira visszahúzódóak, de nem is közkedveltek, mivel a közkedvelt lány és közted túlságosan nagy lenne a különbség, viszont a nagyon visszahúzódóaknál meg ha mindketten csöndes típusúak vagytok, nehezen menne a beszélgetés.

18l

2013. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az jó, ha viccelődsz... szeretem ha egy srác nem csak komoly tud lenni. :D Nem baj, ha csendesebb vagy...sokszor jobb is ha valaki ilyen, mintha a másik véglet lenne... :) Merre fele laksz? 17/l
2013. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked ez tökéletesnek tűnik :) Nem baj, ha csendes vagy, majd a lányok beszélnek helyetted ^^ csak legyél kedves. Sok sikert! 18/L
2013. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak ezzel a csendességgel tennem kellene valamit, mert az első lépést mégis csak nekem kellene megtennem, mert anélkül meg nem fogják megismerni, hogy milyen vagyok.
2013. febr. 14. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!