Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megmondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megmondani az egyik legjobb barátnőmnek, hogy ugyanabba a fiúba vagyok szerelmes, mint ő?

Figyelt kérdés
Most hatodikos vagyok és még nem volt egyáltalán párkapcsolatom és nem is tetszett senki(nyilván). Viszot most az egyik hetedikes fiúba nagyon belezúgtam. Az a baj, hogy a legjobb barátnőmnek is ő tetszik. Rólam senki nem tudja, ő viszont elmondta és most tanácstalan vagyok, mert a fiúval alig találkozok és jajj. Szóval tanácsot szeretnék.
2013. nov. 16. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mond el neki. Ha tényleg jó barátnőd akkor megfogja érteni és nem ezen fog múlni a barátságotok.
2013. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj eléàllsz és jajj kati nekem is tetszik jozsi jajj.
2013. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább van közös beszédtéma :D
2013. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egyszerűen csak megmondod neki, hogy ugyanúgy érzel iránta mint ő, nagyon sajnálod, de eddig nem merted elmondani, mert féltél hogy mit fog szólni. Nem kell ezt túlkomplikálni.

Barátnőmmel is ugyanaz a srác tetszik nekünk, de akkor csak megbeszéltük milyen jó pasi, és mostanra sokkal többet érzek iránta..

2013. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2es besírtam xDDD
2013. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!