Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Nyilván nem vagyunk egyformák így arra lennék kíváncsi, h más mit tenne a helyemben?!:) Megismerkedtem egy sráccal, és szinte az első találkozásunk után éreztük az a pluszt, amit kell, és egy alkalommal el is mondta nekem, h Ő többet szeretne tőlem! én egy kicsit meg ijedtem és talán ezért mondtam Neki Nemet! Nagyon megbántottam vele, vagyis nyilván elfogadta a válaszom, de nagyon rosszul érintette. Még aznap, elment a barátaival bulizni, ahol egy meleg barátjával egymásra mozdultak, és össze is jöttek.. most Vele vannak együtt..

és most jön a DE!

amikor megtudtam, h összejöttek teljesen kiborultam, rájöttem, h Szeretem és, h nekem csak és kizárólag Ő kell, senki más..

és most jön a történet csúnya szála, amire nem vagyok büszke.. megpróbáltuk a kapcsolatunkat a barátág irányába állítani, de akárhányszor találkozunk nem bírjuk ki, h ne történjen meg más is.. és amikor csak ketten vagyunk olyan jó Vele lenni.. de amint elválunk, egyből írja facen, h ezt nem folytathatjuk, abba kell hagyni.. de amint találkozunk Ő az aki kezdeményez.. persze én megyek bele..

nemtudom, h hogyan vehetnénk véget ennek az egésznek, mert ezzel mindenki sérül. Legfőképpen a barátját nem akarom megbántani, mert szegény nem tud semmiről és bizonyára nagyon rosszul érintené. Nekem az a legrosszabb, h amikor már magamban lezárom Őt úgy mint "csak barát" Ő kezdeményezi, h más is legyen.. miközben tudom, h velem nem gondolja komolyan mert a barátját szereti.. ahjj ez bonyolult és hosszú voltam és köszii annak aki elolvasta és megpróbál valamit javasolni! 18/f :)



2013. nov. 16. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
járj inkább lánnyal!
2013. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon csavaros történet. Bizonyára ő amikor kanos lesz, vagy a társaságodba megy, teljesen "átalakul". sajnos bármennyire is szereted, és bizonyára ő is, így nem mehet tovább. Csóri srác mit sem tud, hoy ti átveritek, megcsalja a palija. Eléggé rossz érzés lehet, ha megtudja. Szeintem mielöbb hadjátok abba, vagy a srác szakítson a mostani pasijával, mert ez a szerelmi háromszög valakinek nagyon fog fájni...
2013. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rázós helyzet, a háromszög így, jelen formában nem tartható fenn sokáig, és mindenkinek szar lesz. Vagy a barátjával kell szakítania vagy veled, vagy...vagy a barátjának felveti, hogy mi lenne, ha bevonnának téged harmadiknak...de ez persze nem sokaknak jön be. :)
2013. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Nos, hát kicsit gonoszan hangzik, de én felgyorsítanám az eseményeket azzal, hogy ráírnék a barátjára és mindent de mindent elmondanék neki! Beszélj meg a sráccal egy találkozót és mond meg, hogy egy szerelmi háromszög van.

Tudod, nem egy barátom járt már így és csak depressziósak lettek amikor kiderült hogy olyan sokáig át voltak verve stb. na meg neked még lehet abból előnyöd hogy elmondod hogy mi a helyzet. A történetből az jött le, hogy téged előbb ismert és mégis mást választott, még friss lehet a dolog, tehát mindenképpen meg kell beszélni, 3an leültök és elbeszélgettek hogy hogyan tovább...

2013. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszii az eddigi válaszokat!:)

sajnos nemtudnám megtenni, h beszélek a barátjával..

és igazából Őt ismeri régóta. Mindig is tetszettek egymásnak, de pechemre pont most, pont aznap este jöttek össze..

Akibe szerelmes vagyok, Ő már régóta mondja, h kéne egy találkozó, ahol csak mi hárman vagyunk, mert ott talán Benne és bennem is tudatosulna a helyzet, h ezt nem szabadna folytatni.. talán ez megoldás lehet, vagy valami megoldás születhetne a találkozóból..

a legrosszabb az az, h minden nap beszélünk, folyamatosan, amióta megismerkedtünk, és nemszeretném elveszíteni! ha "úgy" nem is lehet az enyém, akkor inkább lemondok róla, csakhogy emberként magam mellett tudjam, mert a hiányába beleőrülnék!:(

2013. nov. 17. 12:01
 6/7 moonlightsentinel ***** válasza:
92%

Ügyesen megcsinálta a srác, van egy barátja, mellette meg titkosilonkaként kúrogatja azt, aki korábban lepattintotta :D Szép.

Egyébként ez pont annak a tipikus esete, amikor az kell, amit nem kaphatsz meg. Amikor megkaphattad volna, nem kellett, most meg igen.


Ilyenkor az erkölcsös ember azt csinálja, hogy ha még érez valamit a srác iránt, akkor nem találkozik vele. Letörli facebookról, nem válaszol a telefonra, stb. egészen addig, amíg nem tudnak tényleg csak haverként tekinteni egymásra. Ez általában pár hónap.


Az önző ember sz*rik az egészre, és kihasználja a lehetőséget, elvégre nem ő csal meg senkit, a lelkiismeretével számoljon el a másik, ne ő. A srác barátjának az érzései meg aztán végképp nem érdeklik. Esetleg még próbálja is elcsábítani a másikat, fúrkálódik egy kicsit, majd kivárja az idejét, amíg a másik ott hagyja a barátját.


A lúzer az ilyen helyzetben egyik fentebbi verzió mellett sem áll ki, egyiket sem képes megtenni, összejár dugni a sráccal, de közben végig tudja, hogy ez így nem jó, valamennyire lelkiismeret-furdalása is van, de nem tesz semmit, mert lúzer. Csak magában őrlődik. Aztán amikor kiderül az egész, általában a lúzer szívja a legnagyobbat, mert az egészet rá kenik.


The choice is yours.

2013. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

így van.. a döntés az enyém..


köszönöm, nagyon tetszett ahogyan leírtad! :) mi már megpróbáltuk, h hagyjuk egymást, és nem beszélünk, míg nem érzünk mást.. nem jött össze, Ő volt az, aki írta, h mennyire hiányzom Neki..


az általad felsorolt kategóriák közül kicsit mindegy vagyok.. erkölcsös, mert megpróbáltuk abbahagyni, úgy, h nem beszélünk, írunk stb., de nem tudtuk megállni, annál jobban szeret/szeretem..

önző is vagyok, mert nincs lekiismeretfurdalásom, bár nagyon sajnálnám a srácot az tény, de ugyvagyok vele, h ha Vele szakít, mi akkor is megmaradunk egymásnak..

és lúzer is vagyok, mert tudom, h ez nem jó, de nem teszek ellene semmit..


sajnos nem is tudom, h mit kéne tegyek, vagyis amit kéne azt meg nincs merszem, vagyis inkább talán az a baj, h ha arra az időre gondolok, amiket együtt töltünk, és, h azok mennyire jók, akkor már úgygondolom, h megéri ez az egész, mégha ez nem is így van.. szeretem csak ennyit tudok.. :(

2013. nov. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!