Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most derült ki (számomra),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most derült ki (számomra), hogy a szobatársammal "chatelek"! Mégis mit csináljak? [meleg téma]

Figyelt kérdés

Megpróbálom az előzményeket gyorsan felvázolni:

Egy öhm.. anonim oldalon ismerkedtem össze egy sráccal. Úgy beszéltük meg, hogy eleinte csak beszélgetünk mindenfajta "kötöttség" nélkül, ergo nuku kép, teljes név, vagy fb profil. Ne kérdezzétek miért, mindenesetre jó volt ez így nekünk. Bár talán van rá magyarázat: nehéz manapság megbízni az emberekben, ki tudja, hogy nem link az illető? :D

Leveleztünk-leveleztünk, aztán felvettük egymást skype-ra is. Persze csak egymás hangját hallottuk. Egy idő után akartam látni is, és mondtam neki, hogy kapcsoljunk kamerát, ő pedig mondta, hogy jövőhétre javítják meg neki, akkor majd végre láthatjuk is egymást. Hát, eljött az a bizonyos jövőhét...


Még fel se tűnt, amikor szobatársam nagy lelkesen visszajött, hogy hú de jó, végre megcsinálták a kameráját. Csak mosolyogtunk rajta (3-an vagyunk a szobában). Így utólag belegondolva minden klappol. Bekapcsolta a gépét, erre az én emberem is megjelent skype-on. Aztán beszéltük, hogy nemsokára kapcsolunk kamot. Erre ő mint egy vakegér elkezdett rohangálni... Átöltözött, bement a fürdőbe és megigazította a haját. Csak néztünk, hogy mi van :D


Aztán végül eljött a pillanat. Neki hamarabb töltött be a kép, és hát így hamarabb is láttam meg. Vidáman belemosolygott a kamerába - én pedig ránéztem a másik ágyról, és hirtelen lecsaptam a gépem tetejét. Ő persze az "emberére" koncentrált, így ezt nem látta. Viszont totál kiakadt "valamiért", és nem akarta elmondani nekünk (vagy hát főleg a másik szobatársamnak, mert ő jobban faggatta, míg én csak magam elé bámultam), hogy mi a baja.


Most mi a frászt csináljak? Ilyen létezik egyáltalán? :D Ennyire kicsi nem lehet a világ... Ő most totál ki van akadva. Gondolom azt hiszi, hogy nem jött be nekem, és azért léptem le gyors. De b@sszus, nem is látszik rajta, hogy meleg.


Vélemények? :\ Mit csináljak?

Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat!


20/F



2013. nov. 12. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem két lehetőség van. Ha Úgy kedveled, akkor beszéld meg vele. Ha nem, és cikinek érzed, akkor lehetsz gonosz és nem szólsz egy szót sem.
2013. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
35%
ez tuti kamu, ilyen nincs
2013. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
91%
ez nagyonnagy ha igaz :)
2013. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon nagy :D

Szerintem ne hagyd rágódni,mondd el neki is.

Ha meg be is jön,akkor miért is ne lehetne folytatni?

2013. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim ***** válasza:
98%
Már úgyis együtt éltek ...
2013. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 anonim ***** válasza:
97%
ez marhanaaagy :D
2013. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
98%
Mond el neki,hogy ez történt szerintem ezen még ő is nevetni fog :D És ha bejöttök egymásnak akkor minden klappol:) Én drukkolok nektek! :D
2013. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 anonim ***** válasza:
97%
Legalább közel van :D mondd el neki vagy elöször célozgass :)
2013. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
98%
Ha bejön a srác neked nagyon irigyellek nem semmi szerencse:D
2013. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
98%
Am lehet, hogy ezt is itt olvassa, nem? :)
2013. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!