Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Csak a közeli családtagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csak a közeli családtagok előtt mutatkoztok bugyiban és melltartóban, vagy más is megláthat benneteket alsóneműben?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ma úgy alakult, hogy a férjem munkatársa meglátott bugyi-melltartóban. A férjem szerint nem gáz. Szerintetek?

Ti mennyire vagytok szégyenlősek?


2013. nov. 16. 23:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
A bugyi melltartó miben másabb mint egy bikini? Ugyan annyit takar.
2013. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%

Aki strandra jár, és fürdőruhára vetkőzik, az miért fél, hogy meglátják melltartó-bugyi kombóban?

Nem feltétlenül tőled kérdem, de ez akkora marhaság.

2013. nov. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan,nem gáz.:D

Engem általában a postás szokott,meg a szomszéd.

De tényleg ugyanannyit takar,mint egy bikini.

2013. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%
Senki előtt sem mutatkozok egy szál fehérneműben, kivéve ha a kanomról van szó.
2013. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Saját magamtól nem szeretek fehérneműben mutatkozni mások előtt, de ha valami oknál fogva úgy alakul, hogy meglát valaki, akkor sincs vége a világnak.
2013. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
46%

Én is mutatkozom így ,ha úgy alakul.

Nem vagyok szégyenlős típus.

2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Ágota Nóra ***** válasza:
46%
Nem vagyok szégyenlős és így nem is gáz ha látnak bugyiban.
2013. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
27%
Én meg alsó gatyában mentem a postás nőhöz, oszt akkor mi van??
2013. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%
Én csak anyukám, nővéreim és a barátom előtt szoktam. Strandra pont ezért nem szeretek menni, mert mindenki stíröl.
2013. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Fehérneműben csak női rokonok előtt mutatkozok, de csak végszükség esetén. Strandra csak fürdőruhában megyek, amire strandruhát veszek fel. Ez csak akkor kerül le, mikor a vízbe megyek. Praktikus, mert nagyon fehér vagyok tele anyajeggyel, és legalább nem égnek le így.
2013. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!