Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védekezhetek a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezhetek a szerelem ELLEN?

Figyelt kérdés
Egy 21 éves többszörösen csalódott srác.
2009. nov. 18. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ugyanígy voltam vele énis pár hónapja mivek 3 hónapja szakítottam barátommal 1 év után nagyon szerettük egymást áll.. de vége lett ő mondta ki. most kérdezgetik h mért nem válaszol de ha ott vagyok vele vagy talizunk akkor mindig vidám:) nem tudom szurkoljatok hogy összejöjjön. mert nem akarom elfelejteni.

de énis voltam így hogy értelmetlen szerelmesnek lenni.. hát nem tudom..?

13/L

2009. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ágyneműtartó kicsi a szekrény még ottvan :)
2009. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én csak azt utálom hogy akibe eddig beleszerettem sose lett belőle semmi, illetve aki tudna viszont szeretni meg egyéb okok miatt nem járhatunk :( ez utóbbi eset elég gáz, de nem tehetünk ellene :(

20/f

2009. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

bocs az érdemi válasz lemarad, szal nem tudsz ellene védekezni, ha peched van olyanba szeretsz bele akit nemérdekelsz, vagy még rosszabb esetben nem lehetsz vele :(

18:19 voltam

2009. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tudom hogy rossz ha csalódik az ember,de ezeken a dolgokon és túl kell lépni!Akarj szerelmes lenni lehet hogy ezúttal nem fogsz csalódni!
2009. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
védekezni nem lehet.. 17 éves lány vagyok, nagyon nagytot csalódtam lassan 1 éve.. azóta nem is kerestem mást, egyszerűen félnék beleszeretni valakibe.. de nem is akarok.. nagyon sokat vagyok a barátaimmal, most nem hiányzik fiú az életemből.. főleg, hogy a legjobb barátom fiú, és nemtudom mit szólna a pasim, ha mondaná, h aludjak nála 7végén, én pedig válaszolnék, h "áhh, most nem jó kicsim, akkor Rolinál alszok.." :D és énis mondtam már párszor, h nem leszek többet szerelmes, de tudom, h 1szer ugyis leszek.. de addig élvezem az életem, és leszarom a pasikat.. (:
2009. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy beléd van kódolva. Nem tudsz ellene védekezni, ha jön az érzés.
2009. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Keress egy masszív gerendát, erős kötelet és ...
2010. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2012. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!