Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok.Egy szórakozóhelyen ismerkedtem egy lánnyal,tudjátok,hogy megy az ilyen tánc,iszogatás csókolózás.A lány kinézett 20 x évesnek.A végén benyögte,hogy 14 éves,hát majdnem infarktust kaptam ott helyben.Természetesen ezek után kifizettem az italokat kedvesen elmagyaráztam neki,hogy ez így nem helyes és odébb álltam.Nem értem miért engednek be ilyen kis csitriket a discoba.Tiszta rosszul érzem magam miatta hogy smároltam egy kislánnyal.

2013. nov. 17. 11:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
de különben korrektül hangzik 16 év a minimum akiket még beengednek.18 éven aluliakat pedig ne szolgáljanak ki alkohollal.
2013. nov. 17. 12:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Az a felháboritó, hogy a szülőket nem bünteti ilyenkor a törvény. Még neked állna jogodban alaposan beolvasni a nekik, mert nem követik nyomon kislányuk h..eségeit. Tehát csak semmi szomorkodás.
2013. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Rendes srácnak tűnsz... mindenkivel történik\het ilyen baleset.....ne foglalkozz ezzel megtörtént és kész ennyi, helyes döntés volt, hogy ott hagytad... 22/F
2013. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát ha már alkohol, olyan is volt, hogy odajött hozzánk 3-4 14-15 éves leányzó, hogy rendeljünk nekik piákat mert nekik nem adják ki :) de ez egy másik helyen volt. Ott verték magukat az abszintra, de mikor lehúzták, majdnem mentőt kellett hívni, olyan rosszul lettek :D
2013. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én se vagyok egy ártatlan gyermek,de olyat,hogy 13-14 évesen elmenjek bulizni és ott le részegedjek.A szüleim olyan maflást adtak volna érte.Először 16- 17 évesen rúgtam be igazán
2013. nov. 17. 12:09
 16/22 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, nagyon kínosan éreztem magam, pedig annak a lánynak be sem szabadott volna oda lépnie elvileg, alig volt 13 éves, de kinézett 16-17-nek simán.
2013. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, ha kinézetre golyóérett volt, akkor bánhatod, hogy kihagytad.
2013. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mai világban simán előfordul ilyen, ahol a 14 évesek 20-nak néznek ki, stb, stb. A gáz csak az, h most élvezik, h idősebbnek látszanak, évek múlva amikor 30-ak lesznek, és helyette 40-nek fognak kinézni...


Perverz vagy-e? Hát, maximum ha élvezted! :D Nekem ne mondd, h nem volt kislányos az a kislány...tuti azért mentél oda hozzá, mert kis ártatlan volt, vagy éppen mert ribis! :D Ne kamuzz! Amúgy nem gáz, semmi rosszat nem csináltatok. Mutatta a személyijét? Mert ha nem, lehet tényleg 20, csak így akart lerázni. :D Ezeknél sose lehet tudni.

2013. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem te kur.tad el hanem a kiscsaj.
2013. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem az a pedofília, hogy 14 fiatal lánnyal lépsz kapcsolatba, hanem, hogy olyannal akinek még fejletlen a teste.
2013. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!