Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok.Egy szórakozóhelyen ismerkedtem egy lánnyal,tudjátok,hogy megy az ilyen tánc,iszogatás csókolózás.A lány kinézett 20 x évesnek.A végén benyögte,hogy 14 éves,hát majdnem infarktust kaptam ott helyben.Természetesen ezek után kifizettem az italokat kedvesen elmagyaráztam neki,hogy ez így nem helyes és odébb álltam.Nem értem miért engednek be ilyen kis csitriket a discoba.Tiszta rosszul érzem magam miatta hogy smároltam egy kislánnyal.

2013. nov. 17. 11:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ebből amit leírtál, kérdező, nem derül ki, hogy perverz vagy-e. Ennek semmi köze hozzá. Szerintem csak le akartad írni mindenkinek, hogy hogy jártál, h tanuljunk belőle, hogy figyeljünk oda jobban.
2013. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
14 éves lány úgy viselkedik mint egy 18 és úgy néz ki, mnit egy 21 éves. Ez normális, nyugi.
2013. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!