Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én rïbanc vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én rïbanc vagyok, ha van egy nagyon közeli fiú barátom? Vagy miért bántanak? Min változtassak? (14L)

Figyelt kérdés

Hatosztályos gimibe járok. Amikor elkezdtük, már nem volt minden kóser. 2 hónapja ismerte egymást az osztály, amikor elkezdtek engem szekálni. Összebarátkoztam egy fiúval (aki egyébként tetszik), és ezért csináltak egy csoportot a facebookon és ott pocskondiáztak minket. Nem vagyok az a r¡bi típus, nem festem magam, se semmi. Csak van egy fiú barátom. Ez akkora vétség? Sokat bántottak azóta, hol a szemembe mondták, hol a hátam mögött beszéltek ki. És az ilyeneknél a 'szánalmas' volt a legkevésbé durva szó.

Azért is szekálnak talán, mert vannak elveim. Mert segítek az idős néninek, mert nem rugok bele a hajléktalanokba hanem inkább, ha van zsebpénzem, veszek nekik valamit... Mert nem cigányozom le a normális romákat is (ezen most sokan hőböröghettek, ez van), meg mert nem iszok, nem cigizek, se nem drogozom, és nem is fogok. Kimondom ami a szívemen van.

Szerintetek mit változtassak, hog jobban elfogadjanak?



2013. nov. 17. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne változtass semmit, mert teljesen normális vagy
2013. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
Semmin se változtass... fogadd el így magad ahogy vagy, és azért van két füled, h az egyiken be, a másikon ki...
2013. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 oké, de akkor szekálni fognak továbbra is :(
2013. nov. 17. 17:07
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 de nagyon ronda dolgokat mondanak :(
2013. nov. 17. 17:08
 5/10 anonim válasza:
A többiek az elcs*szettek te teljesen normális vagy :)
2013. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sajnos te egyedül nem négy semmire
2013. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"de akkor szekálni fognak továbbra is"

Sajnos valamiért kiszemeltek téged, és kirekesztettek a csoportjukból; te lettél a "közellenség".

Bármit csinálsz, vagy bárhogy változol is meg te már az maradsz, és továbbra is szekálni fognak.

A legokosabb amit tehetsz, hogy nem törődsz velük. (Bár valószínűleg ez sem javít a helyzeten.)

2013. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kellemes kilátások :/
2013. nov. 17. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, nem lesz több barátod mondjuk 10-nél, de ezek a barátaid őszinték és normálisak lesznek. :)

Ha változtatsz és elkuvulsz, akkor lesz száz meg száz barátod, de a szarban mindegyik ott fog hagyni, és magát fogja menteni. Én mindig is az első voltam, és soha nem bántam meg :) Sok sikert a fiúval! :)

2013. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még van egy barátnőm, meg a fiú és slussz. Igazad van, utolsó! :)

Amúgy köszöm a válaszokat!

2013. nov. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!