Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meg vagytok elégedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meg vagytok elégedve a testetekkel, arcotokkal? Szépnek tartjátok magatokat? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát... nagy részben igen. De azért vannak dolgok az arcomon/testemen, amin változtatnék.
2013. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen. Amit tudok, azt kihozom magamból, és sok tekintetben szerencsés vagyok. A fenekem kritikus pont, de az utóbbi időben javítottam rajta, nyárra vállalható lesz :)

A lábujjam nem tetszik, de azzal sok mindent nem tudok csinálni, ápolt vagyok, csak nem totál gömbölyű a lábujjam, ez van. Nyitott cipőt emiatt nem hordok, de túlélem.

2013. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arcommal elégedett vagyok, a testemmel nem
2013. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy az neked? akik azt írják hogy igen, azokat lebombázod privátokkal?
2013. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az arcommal teljesen meg vagyok elégedve, és a testemmel is majdnem teljesen az vagyok, csak ha kicsit vékonyabb lennék hastájt, picit keskenyebb lenne a torzóm és szélesebb lenne a csípőm + keskenyebb lenne a derekam, akkor lenne az igazán frenetikus.
2013. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Arcommal igen, testemmel nem. Mert kéne fogyjak még úgy 6-7kilót, és izmosodjak. Már folyamatban van. 5kiló már lejött.:)
2013. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és 20/f
2013. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Hiába mondják, éreztetik velem hogy szép vagyok és csinos, nehezen fogadom el. Tudom, hogy nem olyan vészes (pici poci, nagyobb combok, kis mell), de sose lehet álomalakom.

Az arcom meg, hát.. Utálom a mosolyom, eltorzul tőle a fejem:D De amúgy inkább szépnek tartom magam, és szerencsére a bőröm is elég tiszta.

19/L

2013. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Vannak olyan pillanatok amikor igen, de ez nagyon kevés, pedig sok visszajelzést kapok hogy szép vagyok, én még így is utálom.
2013. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, elfogadtam, hogy így nézek ki, igen.

Egyébként meg kva sok munkám van benne, szóval, ja. Baromi jól nézek ki.

2013. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!