Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyolnak engem?

Figyelt kérdés

Tehát én 9.-es (vagyis 15 éves) vagyok. Két fiúról van szó. Az egyik 11.-es, a másik végzős. Bármikor elmegyek mellettük, mindig nagyban mosolyognak, köszönnek. (pedig csak egyszer volt közös programunk, de ott sokan mások is ott voltak szóval mi nem is beszéltünk. (Itt külön-külön van szó a két fiúról, ne tudom ismerik-e egymást egyáltalán. Tehát én is mindig visszaköszönök meg minden, de olyan érzésem van mintha ez csak gúny lenne... Azért csinálják mert nevetséges vagyok? Vagy...? Máskülönben egy 9.-essel miért viselkednének így?

Köszönöm előre is. :)



2013. nov. 17. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
meg akarnak kúrni te kis butus...
2013. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz?
2013. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hàt ezt ìgy elèg nehèz lenne megmondani..... te làtod az arcukat, amikor koszonnek, te hallod a hangjukat, h normàlis, vagy cinikus-e?
2013. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Képet? Azt meg minek?

Igazából nem tudom eldönteni. Mert kedves mosoly, de van benne valami ami inkább gúnynak tűnik.

2013. nov. 17. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem pippantottál le valakit a fiúvécében, és ezen csámcsognak?
2013. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem. Ez az hogy semmi ilyesmi nem történt. Én nem vagyok ilyen.
2013. nov. 17. 17:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Más válaszolók véleményére is kíváncsi vagyok.
2013. nov. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!