Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szörnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szörnyen szerelmes vagyok belé, és nem tudom, ő mit érez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok lány vagyok,ő 18éves fiú.Nekem még nem volt soha kapcsolatom,neki már volt,de nem komolyak.Tudja,hogy tetszik nekem(kb 2 hete tudja),és néha úgy érzem,én is tökre bejövök neki,de aztán meg mintha észre sem venne..Egyik kedves ismerősöm árulta el neki,hogy nekem tetszik..Annyira hullámzó a viselkedése,összze-vissza változik..ja és nagyon tetszett neki egy lány még régebben,félek,hogy még mindig tetszik neki(a lánynak barátja van).És sokkal jobb csaj nálam.Én sem vagyok rossz szerintem,de ő jobb.Úgy érzem,hogy már megőrülok,fél éve tetszik,kb 3 hónapja viszont szerelmes vagyok,csak rá tudok gondolni,már minden körülötte forog..és állandóan hiányzik.Mi a fenét csináljak?Tisztázzam vele,hogy ő mit akar tőlem?Lehet,hogy ha kiderülne,hogy nem, akkor jobb lenne..

2013. nov. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, ha nem teszed, akkor így se úgy se vagy előrébb. Én azt szoktam mondani: a NEM már megvan, kockáztass meg egy IGEN-t!
2013. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele én is,hogy ez a bizonytalanság rossz,és ha nemet mondana,akkor lehet,segítene az idő.De mivan ha még rosszabb lesz a helyzet?Tudom,sokan nem fognak komolyan venni a korom miatt,de úgy érzem,hogy belehalok ebbe az egészbe.
2013. nov. 17. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Mitől lenne rosszabb? Ha így se beszéltek túl sokat, ezután se fogtok. Kérdezd meg, legyen szerencséd, ha mégse, keress mást. Tudom, nagyon szar ez az érzés, de sajnos ez van:/ 16/F

1. voltam

2013. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azért szar nagyon,mert egyre jobban belészeretek,pedig ennél jobban már komolyan megőrjítő..mert sokszor úgy beszél velem,hogy érzem,hogy na ..tuti bejövök neki,néha annyira látszik.máskor meg az látszik nagyon,hogy nem jövök be neki,mármint hogy pl oda se néz rám..miközben nemrég még annyit dumáltunk
2013. nov. 17. 18:47
 5/6 anonim válasza:

Figyelj fú vagyok és ezért tudom ,hogy azt várja ,hogy te lépj mert tetszel neki és fél bevallani neked mert minden pasi ilyen....

Tehát menj oda és mond meg neki !!!

És ha kölcsönös az érzés akkor jössz egy sport szelettel :-)

(Amúgy ugyan ezt éltem át én is csak fiu szempontból egy csajjal de teljesen ugyan ez volt a helyzet)

2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oké, 8 éves a kérdés, de végül mi lett? Komolyan érdekel.
2022. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!