Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz-e, olyan férfival lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz-e, olyan férfival lefeküdni, akinek 80-nál több mackója van, mivel gyűjti őket?

Figyelt kérdés
58 éves, doki, kihasznált, átvágott, becsapott, és elhagyott. Nem tudom feldolgozni, szerelems voltam belé, ő pedig lépten nyomon mondta szeret, egyszer azt, jobban az életénél. Édes hobbinak tartottam a macigyűjtést, én is vettem neki egyet. Emlék lett belőle. Más ok azt mondták, a macikból már tudhattam volna, hogy nem stimmel valami. Ez igaz lehet?

2013. nov. 17. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
hetvenöt medvétől már gáz
2013. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Én az Xbox játékokat gyűjtöm, van már 230db, de csak "meszállottságból", nem is nagyon játszom velük..

De az, hogy egy 58 éves férfi plüss macikat gyűjt...:/

Lehet a macikkal csalt meg :)

Na de tényleg, az ok hogy gyűjt valamit..de eddig nem nagyon találkoztam olyan férfivel, aki macikat gyűjt, viszont a kettőt nem lehet össze vonni, nem hinném hogy ez miatt a furcsa hobbi miatt lett volna veled ilyen.

2013. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy én miért a mackó gatyára gondoltam? :D
2013. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát.. elég fura. Nekem van egy negyvenes nő ismerősöm, aki meg békákat gyűjt, de ő se százas szegénykém, mindenféle lelki sérüléseket kompenzál ezzel. Én biztos kiszaladnék a világból, ha a választottam lakása tele lenne plüss ingyombingyomokkal.

36/N

2013. nov. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiben nem különbözik az érme vagy a bélyeg gyűjtéstől...
2013. nov. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ. Tudom, kicsit hülyén hangzik a kérdés, ezért lett a válaszotok is olyan, de engem padla vágtak lelkileg, nekem, ez nem vicc.

Legalább ezzel vigasztalnám magam, hogy ne sajnáljam, nem kár érte.......nem érte kér, hanem értem, van nekem épp elég bajom-e nélkül is.

2013. nov. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!