Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most nem de később együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most nem de később együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Megtaláltam életem szerelmét.Bonyolult elmagyarázni mi volt és hogyan.Nem magyar,ezért a távolság miatt nagyon nehéz ez az egész. Nem vagyunk úgy együtt. Nem mondhatom hogy van barátom mert nem lenne értelme hiszen alig tudunk találkozni...Nyáron találkozunk meg most rá 3 hónapra újra.. Amikor találkozunk annyira jó volt mintha valami álom lett volna annyira mutatta hogy szeret,látom rajta de mikor újra elválaszt a távolság akkor csak leveleket irunk egymásnak de csak olyan baráti leveleket ami nekem rosszul esik mert olyan mintha nem szeretne.Igazából megmondta hogy nem akar úgymond "nyálazni" de attól még hogy nem mondja ugyanugy szeret csak neki rossz ez igy hogy egy telefonnal legyen úgymond kapcsolatban.Tervezem hogy külföldön tanulok tovább de nem biztos hogy az ő országában..Vajon a sors egyszer összehoz minket? Soha nem voltam még ennyire biztos semmiben sem,őt akarom,mindennél jobban szeretem. Vele akarom leélni az életemet.
2013. nov. 18. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat de most nincs kéznél a jósgömböm...

Ha fiatalok vagytok akkor nem valószínű, hogy ebből lesz valami. Ha kitartanak és miért ne tartanának akkor később amikor már mindkettőtöknek van egy nagyjából biztos anyagi háttere (igen ez manapság a legtöbb) akkor az a távolság már semmi lesz de akkor pedig már nem biztos, hogy ugyanolyan varázslatos lesz minden az elmúlt évek és a felnőttkor miatt. Ha pedig így lesz akkor úgy fogod érezni elvesztegetted a legszebb éveidet egy beteljesületlen álomra.

De tetszik a pozitív hozzáállásotok, kitartás majd lesz valahogy. Viszont erre a kérdésre ilyen szempontból választ nem adni mert voltaképp mi is a kérdés? Az, hogy 10 év múlva mi lesz veletek, passz.

2013. nov. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Majd elmúlik az érzés.
2013. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zoli7754 ***** válasza:
Bizonyára azt szeretnéd hallani, hogy "Igen, együtt lesztek".Ki tudja ezt megmondani? Ha ennyire biztos vagy magadban, és ennyire szeretnéd akkor a jelenben megnyilvánuló érzéseid alapján a magad részéről megvan az esély , hogy majd egyszer együtt lesztek.Ehhez persze (Te is tudod, hogy) neki is hasonlóan kel éreznie.Ha ő is így érez, és ez az érzés Benned és benne is megmarad, akkor nagy az esély, hogy együtt lesztek majd egyszer.Ez a nyers logika, de hát az élet nem csak logikából áll.Változunk, változhatnak az érzéseink is.Ki tudná megmondani a jövőt.Talán egy jós?Valahol hallottam , hogy a jósoknak a nagy része igazából úgy "jósol" , hogy a jelenben lévő rezgésekből történésekből érzésekből és kitudja még miből, "következet" a jövőre.Én ezt valahogy úgy értelmezem, hogy ha pl. Te és a "barátod" nagyon erős késztetést éreztek arra, hogy egyszer majd együtt legyetek , ( no és még kitudja , hogy milyen egyéb nem látható dolog is szükséges ehhez)akkor ez az erős késztetés elindít egy folyamatot, ami abba az irányba tart, hogy vágyaitok előbb utóbb majd teljesülni fog.Bizonyosságot szeretnél, tőlem bizonytalanságot kaptál.Mi a biztos , mond meg nekem?! Legfeljebb az , hogy ha a barátodra gondolsz akkor boldognak érzed magad, no persze mindaddig amíg be nem jönnek pl. olyan gondolatok, hogy "vajon Ő szeret e ?"No igen ez az örök dilemmánk. Bölcsnek mondott emberek azt mondják, hogy nem azzal kéne foglalkoznunk, hogy a másik mennyire szeret vajon, hanem inkább azzal , hogy mi szeressünk és ne kételkedjünk.Bizonyára igazuk lehet, de tapasztalom, hogy nem olyan egyszerű követni e "tanácsot".Illetve ha valójában szeretünk valakit akkor ez megy úgymond automatikusan, de ha "csak" úgymond "szerelembe esünk", akkor sajna jön a kételkedés, szeretnénk megbizonyosodni arról, hogy viszont "szeretnek" bennünket.Mit tehetünk?Úgy tűnik hogy a dolgok így működnek.Ha szenvedés, kételkedés, bizonytalanság nélkül szeretnénk élni akkor úgy tűnik , hogy meg kell tanulnunk igazán szeretni, ...s nekem úgy tűnik hogy ez az "igazán szeretni" , nem függ a másik szeretetétől, vagy nem szeretetétől. Amíg viszont eddig eljutunk nem kerülhetjük el a bizonytalanságot szenvedést.Áltathatjuk magunkat becsaphatjuk magunkat ideig óráig.Ezzel nem azt gondolom, hogy feltétlen szenvedned kéne, bizonytalannak kéne lenned.Az is lehet, hogy egy pillanat alatt átérzed , átéled ezen összefüggéseket, és már meg is szűnt a bizonytalanságod kételkedésed.Kívánom hogy így legyen.:)
2013. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!