Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem?

Figyelt kérdés
Idén elkezdtem spanyolt tanulni egy spanyol tanuló csoporttal. :D És ott volt egy fiú aki elsőre nagyon megtetszett és elkezdtem figyelni, hogy mit csinál, hogyan beszél, hogy viselkedik és hát... Azt hiszem belé szerettem. Nagyon udvarias, humoros, sportos... :) Csak ennyit tudok róla. Még nem mertem megszólítani és nem is kérdezősködtem felőle szóval ami látszik csak annyit tudok. Szerintetek ez lehet szerelem.?

2013. nov. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott ülsz vele heti több alkalommal, hát szólítsd már le!
2013. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak felszínes szerelem
2013. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. De nagyon félek. :/

2. Mi az a felszínes szerelem? :D (bocsi de egy kicsit hülye vagyok)

2013. nov. 18. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy mi a felszínes szerelem? Amikor valakinek megtetszik valaki, mert helyes, mert messziről udvariasnak, humorosnak és sportosnak tűnik.

Igazi szerelem az, amikor már hosszú ideje élsz együtt valakivel, ismeritek egymás minden apró hülyeségét és baromságát és hibáját, mégis imádjátok egymást, és jóban-rosszban kitartotok a másik mellett.

Válasz a kérdésedre: nem, amiről te beszélsz, az a szerelemnek(?) egy elég csökevényes fajtája, amit sajnos sokan összetévesztenek az IGAZI szerelemmel. Bocs, ha most letörtelek.

2013. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj. (csak egy kicsit törtem le :D)

Amúgy megy nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)

2013. nov. 18. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
nem értek egyet, ez bizony lehet szerelem, ami ha leszólítod kiteljesedik és aludni is alig fogsz tudni, ami jó, tehát sok sikert :DDD
2013. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyenem csak nem szült jót, ugyhogy én az ilyen gyors szerelembe esést ok nélkül próbálom nem megengedni magamnak :D remélem neked jól sül el :D
2013. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2013. nov. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!