Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már barátnőm és én is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már barátnőm és én is nagyon akarjuk egymást, szeretnék lefeküdni, hol?

Figyelt kérdés
Már barátnőm és én is nagyon akarjuk egymást, szeretnék lefeküdni. A gond az, hogy nincs hol. Valami normális, nyugodt környezet kéne. Szülőknél cikinek tartjuk mert még csak 2 hónapja ismerjük egymást és 1 hónapja vagyunk együtt. Nem tudom mit szólnának, de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. 19/F és 19/L
2013. nov. 18. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok, csak szólok.
2013. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha felvehetem videóra jöhettek hozzám.
2013. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ágyban.

esetleg istállóban

2013. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan otthon csinálhatjátok, ha nem megy, akkor pl Pesten vannak direkt ilyen motelek, amikre 1-2 órára kivehetsz szobát e célokra
2013. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok. Ha cikinek tartjátok, hogy otthon szexeljetek, talán nem vagytok érettek rá, vagy a kapcsolatotok nem elég érett rá. A lényeg, hogy még nem kéne. De persze ti döntésetek. Én várnék addig, amíg nem zavar, hogy mások is vannak a lakásban.
2013. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barát? Panzió? Mikor a szülők nincsenek otthon. Nyáron lehet a szabadban, de télen nem ajánlom. Vártok egy hónapot, és megkérdezf ott alhatsz-e.
2013. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mivan? sikerült?
2013. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült. Nagyon jó volt.
2013. dec. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!