Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít leginkább csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít leginkább csajok?

Figyelt kérdés
Mi számít nektek ha találkoztok egy pasival, úgy értem mi az ideál? Pl jómódú pasi elegáns öltözék, saját autó fix munkahely, jó fizetés, vagy inkább egy olyan aki soha nem jár el szórakozni sehová, nem gazdag, esetleg falusi, nem öltözik elegánsan, és autója sincs és még a munkahelyén sem keres jól, számít a külső? vagy a belső sokkal fontosabb?

2013. nov. 18. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Van, akinek a pénz a fontos, van, akinek a tudás, van, akinek a szív. :)
2013. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hova szerettél volna a kérdéseddel kilyukadni, mert ez nem a külsőről és a belsőről szól, mint amire próbáltad végül kikerekíteni, hanem úgy tűnik, feltetted milliomodszorra is a szegény vagy gazdag kérdést...
2013. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"aki soha nem jár el szórakozni sehová, nem gazdag, esetleg falusi, nem öltözik elegánsan, és autója sincs és még a munkahelyén sem keres jól"


Uh, ah, oh, minden vágyam egy ilyen férfi, máris izgatott lettem. Lehetőleg legyen még alacsony, vézna, pocsék szókinccsel és silány humorérzékkel, legyen gátlásos az ágyban és ne legyen sikeres az élet egyik területén se. Ne izgass, kérlek mondd, hogy te ilyen vagy és tegyél magadévá xd

2013. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, jó humorú, kedves, türelmes, csupaszív, stb. Szóval legyenek helyén a belső dolgok. Emellett persze nyilván mindenki vágyik inkább egy jómódú és elegáns pasira, akinek van autója, jó munkája, egzisztenciája, mint egy falusi szakadt trógerre, hiába rendes az is. Nem tudom, itt mit vártál. Hogy elkezdik majd a gumicsizmás, csóró, tájszólásos férfiakat isteníteni? Persze őket is szeretei valaki, én nem mondom, hogy nem. De ha egy nőt választás elé állítasz, hogy ugyanolyan kedves, rendes, jófej, azonos személyiségjegyekkel megáldott férfiból a csórót vagy a jómódút választja, szerintem nem találnál olyat, aki inkább a szegényt választja. Szóval nekem a kettő kéz a kézben járnak. Hiába van pénze, kocsija, lakása, yachtja a pasinak, ha buta mint a föld és nem lehet vele miről beszélni, meg nincs egy önálló gondolata. De hiába van esze, és hiába nevettet meg, ha ezeket a tulajdonságait nem tudja kamatoztatni és inkább trágyát lapátol említésre se méltó fizetésért, nekem az nem igazán imponál. Pláne, hogy én magam is jól keresek, jó munkám van, ezért én sokat tettem és tanultam, és nem szeretnék olyan férfit, akit majdhogynem nekem kéne eltartani, és esetleg nem tudnánk gyereket vállalni, mert az ő fizetéséből nem élnénk meg.
2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hozzászóló. Erről beszélek én hogy sokan felvágnak vele hogy jól keresnek meg a sok iskola és tanulás. én csak szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezem nincs érettségim de van bisztos munkahelyem ahol 19 éves korom óta dolgozom van kocsim igaz hogy még három évig fizetem a banknak de nem érdekel. Van ház ahol lakjak nem vagyok gazdag de emellet még ha kell én bármi munkát elválllok sőt másodállásom is van hogy meg tudjunk élni met a munka nem szégyen. és nem tart el senki de a nagyképü nőktől felforr az agyam hogy felvágnak a pénzükkel és falusi ember vagyok aki ha kell trágyát lapátol, traktorozik és ápolja a betegeket a kórházban
2013. nov. 18. 23:49
 6/11 A kérdező kommentje:

kedves hármas válaszoló:


Uh, ah, oh, minden vágyam egy ilyen férfi, máris izgatott lettem. Lehetőleg legyen még alacsony, vézna, pocsék szókinccsel és silány humorérzékkel, legyen gátlásos az ágyban és ne legyen sikeres az élet egyik területén se. Ne izgass, kérlek mondd, hogy te ilyen vagy és tegyél magadévá xd


Én képzeld el elég vézna vagyok az 55 kilómmal 26 évesen de nem vagyok egy sikertelen ember mert 6 éve van fix munkahelyem, mellékállásom és falusi vagyok akiket sokan lenéznek de tudod az ilyen emberek bakaphatják a f....szom

szóval ne nézzen le senki és ne hencegjen hogy diploma meg minde hülye végzettsége van. Tudok olyan falusi diplomás embert aki trágyát lapátol munka mellett. és ne csusságolódj vagy nem vagy annyira művelt hogy normális választ adj?

2013. nov. 18. 23:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ezek nagyon jó tulajdonságok egy olyan nőnek, akinek az a célja, hogy jó munkatársat találjon magának.

De a társkeresésben a szerelmi képességek a keresett dolgok. Azokkal hogy állsz?

2013. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval nekem az ideál egy jó szociális készségű, becsületes férfi, aki közel lakik hozzám, akinek sok ideje van szerelmeskedni (heti 20-30 óra), nagyon szexis, kb. akkora a libidója, mint az enyém, mélyen érző tipus, örökre tervezi a szerelmi kapcsolatot, és nem ijed meg, ha véletlenül úgy alakul, hogy apa lesz. És aki nagyjából azonos világnézetű, műveltségű, testalkatú, korú és anyagi helyzetű, mint én. Hosszú hajjal, pisze orral.:)
2013. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és legyen szerelmes belém!:)
2013. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ami azt illeti nem sok érteles választ kaptam, dehát sok nyegle ember van a világon aki lenézi a másikat, én viszont büszke vagyok arra amit elértem mert amennyit én 26 évesen dolgozok az nem kevés és sok ember csodálkozik hogy egyáltalán hogy bírom, én erre nagyon is büszke vagyok. Sokan ennyi idősen mint én munkanélküliek és kitörölhetik a hátsójukat a diplomával, csak egy egyszerű kocsim van egy suzuki egy traktorom és egy motorom szóval semmi luxus nem járok drága ruhákban nekem az olcsó turis ruha is jó vagy amit ajándékba kapok, ez van akinek nem tetszik le van sz....va
2013. nov. 19. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!