Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít leginkább csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít leginkább csajok?

Figyelt kérdés
Mi számít nektek ha találkoztok egy pasival, úgy értem mi az ideál? Pl jómódú pasi elegáns öltözék, saját autó fix munkahely, jó fizetés, vagy inkább egy olyan aki soha nem jár el szórakozni sehová, nem gazdag, esetleg falusi, nem öltözik elegánsan, és autója sincs és még a munkahelyén sem keres jól, számít a külső? vagy a belső sokkal fontosabb?

2013. nov. 18. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem erree nem az a jó szó, hogy ideál, mert ahhoz belső tulajdonságok is kellenek. Engem nem zavar, ha falusi az illető, mert én is az vagyok, de városiként sem érdekelne.

Én becsülöm, ha valaki a helyzetéből a legjobbat kihozza, tehát nem muszáj a diploma, de próbáljon mindenki élni az elé táruló lehetőséggel, legyenek céljai, akarjon előre haladni az életben és ne csak a kifogásokat keresse és nyavajogjon. Falusi révén nekem a gyerekkorom egy része abból állt, hogy segítettem a földeken, mindig ott voltam, kapáltam, ültettem, majd learattam a gyümölcsét. 6 évesen lányként traktort vezettem. Volt, hogy egész nap a tanyán voltam, de szerettem is. Ebből már igazából szinte semmi sincs, én is sokat változtam, városiasodtam, de pont a gyerekkorom miatt nagyon erősen belém verődött, hogy ha valamit el akarok érni, akkor dolgoznom és tanulnom kell. Én utálom, ha helyettem akarnak fizetni, vagy kölcsön kell kérnem. Mindig visszafizetek mindent, ha meg meghívnak valamire, azt pedig viszonzom valahogy. Tehát nekem nem kéne olyan pasi, aki eltart.

Nem számít, hogy turis ruhái vannak, vagy márkásak, a lényeg, hogy igényesen legyen felöltözve, ne legyen szakadt.

A kocsi ügy az olyan, hogy akinek van jogsija 20 fölött, annak általában kocsija is van. De egyébként én szeretek buszozni nagyon, 9 éve buszozok heti 5-ször :)

A szórakozás alatt mire gondolsz? Én régen nagyon szerettem discoba járni, de ma márr nem, pedig csak 20 vagyok. Sokkal jobban szeretem már az igazi zenéket, szóval ha koncertekre eljárrr néha én azt nem bánom. Vagy beülni a moziba egy filmre, az is szórakozás. Elmenni kirándulni, zenélni, stb. Nem baj, ha valaki nem vesz részt minden eseményeeen, de azért egy héten legalább egyszer csináljon valamit, meg ha az csak annyi is, hogy átmegy egy haverhoz sörözni.

Tulajdonságok terén inkább vannak elvárásaim, pl legyen kedves, lehessen vele nevetni, megértő legyen. N legyenek rossz szándékai, pl, hogy valakinek mindenképpen rosszat akar. Ne bunkózzon, ne legyen uralkodó tipus meg tajparaszt...

2013. nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!