Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon hosszú ideje már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon hosszú ideje már semmitől nem lettem boldog, akkor csak racionális gondolkodású vagyok, vagy depressziós?

Figyelt kérdés
Vagy pedig tényleg szar nekem?
2013. nov. 18. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, stagnálok.

Kb azt sem tudom, hogy mi az a boldogság, azt viszont tudom hogy lehetne sokkal roszabb sorom, szóval stagnálok.

23F

2013. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rád illik a tanmese. Egy pasi elmegy egy városba, és a kapuban megkérdi az őr. Miért jössz, és honnan jössz? Azt mondja, itt akar letelepedni, és egy olyan városból jött, ahol mindenki kedves a másikhoz. Mire az őr. Akkor neked való ez a város, mert itt is mindenki kedves.

Jön még egy tag, és tőle is megkérdezi. Miért jöttél, és honnan jöttél? Azt mondja, itt akar élni, de ő egy olyan városból jött, ahol mindenki rossz szándékú, és bunkó. Mire az őr. Sajnálom barátom, de ez a város nem neked való, mert itt is mindenki bunkó.

A lényeg, hogy az őr egyiknek sem hazudott.

2013. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, elég kevés dolognak lehet mostanság úgy igazán örülni amitől "boldog" leszel, lehet csak én várok túl sokat ,nem tudom.
2013. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet mindkettő. pl. én is egyre kevesebb dolgot találok szórakoztatónak, mert nincs értelme :/ Ez most nemtom h racionalitás -e vagy már depresszió.


Idővel esetleg elkezdünk értelmesebb dolgok iránt érdeklődni ami lehet, h jobb lesz mint akiknek az az életcélja, h: Legyen BMW -m, nagy házam, nagy f**zom, meg 1 jó nőm!

2013. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tevetke ***** válasza:
Ha igazán magadba nézel, és úgy látod, hogy kétségbeesett vagy és kilátástalannak, tehetetlennek érzed magad, akkor az már inkább depresszió.
2013. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés elég depressziós :D
2013. nov. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!