Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen "depressziós" vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen "depressziós" vagyok mert véget ért a nyaralás. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Legfőképpen azért mert, egyszerűen nem tudom magam túltenni azon, hogy megbeszéltem "randit" egy olasz pultos sráccal, hogy mikor végez visszamegyek hozzá, de rajtam kivűl álló okok miatt nem tudtam ott lenni és ez már az utolsó nap volt. Egyfolytában azon rágom magam, hogy mennyire jó lett volna ha összejön a dolog és baromi szomorú vagyok...


Nektek volt ilyesmi? Mikor múlt el?


2013. júl. 28. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

volt

ahogy megismerkedtem a következővel

2013. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itthon is vannak olaszok! :) Lakatos, Kolompár, stb. Ilyen nevű egyéneket keress.
2013. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ha-ha-ha.
2013. júl. 28. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:

2 hét után ma vagyok itthon először, és nekem is iszonyat rossz, nem jó itthon lenni, főleg 2 hét buli után...

Ha van kedved írj

2013. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak osztálykirándulás volt, de megismerkedünk 3 sráccal a barátnõimmel, 2 napig voltunk ott, tartalmas kirándulás volt. :)
2013. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: és mi volt, tömegszex?
2013. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Véget ért a nyaralás de szar... Ha tudnád hány ember nem mehet el egyáltalán nyaralni másképp látnád.
2013. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom és azt is tudom, hogy Afrikában éheznek.
2013. júl. 28. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:
és mi lett volna egy Olasz sráccal? max dugás. ha azt akartál akkor menj el egy magyar discoba :D
2013. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem is férjet kerestem :)
2013. júl. 28. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!