Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Megismertek egy srácot. Nagyon jól érzitek magatokat egymással. Odáig van értetek, alig várja a következő talit. Este egy csomó mindent írtok neki, mert ő várta is. Elolvasott mindent, de még reggel se válaszolt rá. Én ezt szóvá tettem neki. Azt válaszolta, nem akart este írni, nehogy felébresszen( nem is tudott volna mivel),megkapok és elolvasom reggel. És még reggel sem válaszolt. Nekem ez pl. szar.ul esett.
2013. nov. 19. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kepzeld az en pasim van, hogy napokig nem valaszol, sot van amikor akkor sem. Es leszarom, mert ha nincs kedve nem kell irni. Szoval nyugi, ne stresszelj, ne hisztizz, ez még nem a vég.
2013. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hisztizek, de éppen a napromról számoltam be. és ő várta is, hogy megírjam. Szóval ez egyszerűen csak rosszul esett. Mostantól én is így jól les.zarom majd a fejét...
2013. nov. 19. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl. Tipikus nő vagy, fantáziálsz, kombinálsz, kitalálsz dolgokat.
2013. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki semmit. De ha egy pasit érdeklek, az a minimum, hogy válaszoljon. Mert egy kicsit unom, ha már annyira odáig vannak értem, miért nekem kell folyton keresnem őket????????
2013. nov. 19. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,igen is keresnie kellene téged ha tényleg érdekled őt.Én például srácként így gondolom,ha valaki valóban érdekel és odáig vagyok érte,akkor biztosan mindenét figyelném és válaszolnék neki,főleg hogy még az elején is vannak a dolgoknak. :)
2013. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy valahol igazad van. Egy email vagy egy fácse-üzenet nem nagy kunszt és fel se ébreszt vele (ha már ezzel takarózott).
2013. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!