Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkereső oldalakon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon miért csak ronda pasik vannak fent?

Figyelt kérdés
Alig lehet talàlni helyes pasit, azok is inkább csak kívàncsisàgból regisztràlnak, hogy ugyan hàny csajnak jönnek be.
2013. nov. 19. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert a jokat elviszik :D am 20/f ;D
2013. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak csak azok annyira oda vannak magukkal.
2013. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert ők tényleg társat akarnak találni és nem egy felszínes lotyót!
2013. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok, de tekintettel ezen kérdésedre, most már csak azért sem küldöm el a profil linkemet. Pedig eddig gondolkodtam rajta, míg a mondat végére értem
2013. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is kérdezhetném:

Miért csak felszínes, arrogáns, önimádó buta lányok vannak társkeresőn?

2013. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 hogy neked nem jönnek be, attól lehet másnak igen, 2 hogy kíváncsi lennék te hogy nézel ki, mennyire lehet téged leszólni, ha le akarlak.
2013. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ha már ott jársz te se lehetsz szép
2013. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 +1 :D
2013. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A társkeresők a ronda emberek terepei. Tudod, aki szép vagy helyes, annak semmi keresnivalója ilyen oldalakon, mert vagy foglalt, vagy sikeres a való életben.
2013. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én elég jól nézek ki, egyszer raktam ki magamról ide képet és a lányok döntő többsége 10/10et adott. Gondolkodtam rajta, hogy kirakom magamat egy ilyen oldalra, de számomra kicsit olyan mintha szégyenfal lenne.
2013. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!