Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó csaj egy hisztizős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó csaj egy hisztizős, buta, r*banc? 21/F

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnétek azzal a dumával, hogy ne általánosítsak elmondom, hogy Én ezt tapasztalom.
2009. nov. 19. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hisztizős: igen. Minden csajban van alapból egy kis hisztisség, igénylik, hogy figyeljenek rájuk. Jó csajban, rosszban, mindben.


Buta: nem. Én találkoztam már rohadt jól kinéző és okos csajjal, mondjuk tény, hogy az ilyen általában egy ambiciózus, karrierista ribanc :D De vannak okos jó csajok!


Ribanc: a nagy többség, szerintem a jó csajok kb. 90%-a ribanc. 9% szereti játszani az elérhetetlen jégkirálynőt, és van 1% normális, de néha még azokból is kitör a ribanc vér.

2009. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én például nem vagyok hisztiző, buta ribanc.

akkor nyilván nem vagyok jó csaj sem :) fordítsuk meg a nagy igazságokat.

19/L

2009. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Előző, mutass nekem pls egyetlen egy olyan csajt, aki bevallja magáról, hogy hisztiző, buta ribanc :)
2009. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát pajti ezt énis így tapasztalom pedig én mégcsak 18 vagyok...
2009. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
78%

Minden nő hisztis, minden férfi érzéketlen bunkó.

Miért hisztesek a nők? Mert a férfiak érzéketlen bunkók.

Miért érzéketlen bunkók a férfiak? Mert a nők hisztisek.


Csak úgy általásnosságban :)

2009. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom.
2009. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem! jó csaj vagyok, nem buta, ribanc meg főleg nem! néha kicsit hisztizek de sztem annyi belefér

L17

2009. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem vágom, hogy jön össze a jó csaj a hisztis ribanccal. Szerintem ez a kettő üti egymást, ha valaki hisztis ribanc, az nem lehet jó csaj, legfeljebb jól néz ki, de az kit érdekel? Nem azt kell nézni. Csúnya csaj meg nincs, csak válogatós férfi :)
2009. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én csak hisztizek, de nem vagyok se buta se ribanc. Szóval ennyi erővel én is kérdezhetném hogy: Minden pasas szexmániás, hűtlen és barom? Tudom hogy nem, úgyhogy nem kérdezek ilyen hülyeséget.

L21

2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!