Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok szerintetek tetszem neki vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Nő aki tetszik nekem már elég régóta,de nem tudok rajta eligazodni.

Beszélgettünk is és tudja,hogy a lányokat szeretem,de az viszont nem tudja,hogy Ő nekem nagyon tetszik.

ha beszélgetünk sokáig a szemembe néz

akkor a száját nyalja meg harapdálja,de ezeken nem igazán tudok eligazodni,hogy most ez mit is akar jelenteni.A véleményetekre vagyok kívácsi!Meg milyen jelekre figyeljek még oda,hogy biztos legyek abban,hogy én is tetszem neki?



2013. nov. 20. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha beszélgettek akkor már csak az illem miatt is a szemedbe kell hogy nézzen. Mennyi idősek vagytok? És milyen kapcsolat van közöttetek?
2013. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 23 Ő 36.Baráti kapcsolat.De miért nyalja a száját és miért harapdálja?És ha mégis tetszem neki milyen jelekre kell figyelnem?
2013. nov. 20. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a számat nyalni akármilyen hülyén is hangzik mert ki van száradva aztán ez már ilyen ösztönös. Meg néha harapdálni is szoktam, azt meg már megszokásból. De azt neked kellene észrevenned ha bejössz neki. Ezeken kívül semmi más jelzés nincs? Mert azt azért észre lehet venni. Amúgy van valakije? Mert ha full heteró, akkor ez amúgy se fog összejönni.
2013. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!