Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha hosszú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha hosszú és boldog párkapcsolatban élsz, de végül mégis közbelép egy harmadik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, de megismerkedtem egy sráccal. Nagyon jóban vagyunk, és már nem tudom mit érzek iránta. Próbálom kerülni, de nem tudom ez meddig megoldás, vagy mire.
2013. nov. 20. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan boldog kapcsolat lenne, szóba se jöhetne egy harmadik...
2013. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a próbálkozás kevés. kerüld el. legyél fegyelmezett. feltéve ha tényleg annyira fontos neked a jelenlegi kapcsolatod.
2013. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban hosszú és boldog párkapcsolatod van, akkor ne tedd kockára, mert semmilyen flört nem ér annyit!
2013. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Így vess véget a hosszú és boldog párkapcsolatodnak:

[link]


Persze ha van benned annyi, hogy nem alázod meg a barátod, mert akkor egy újabb taggal bővül a siránkozó fiúk száma itt a gyiken..

2013. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Laylah ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Két lehetőséged van, az egyik, hogy messzire elkerülöd a srácot, semmi találkozás, semmi beszélgetés, és egy idő után enyhülhet a dolog (de visszatérhet, amint újra találkoztok, szóval esélyes, hogy ez csak időleges megoldás). A másik, hogy szakítasz a pasiddal, amíg még nem történik semmi olyan, amit titkolnod kéne előtte. Már nem vagy szerelmes belé; szeretleted, de szerelmes nem vagy. Ha az lennél, nem érdekelne más... Sajnálom. A legtisztább út ez, a második lehetőség, én a helyedben ezt tenném, amíg még béke van.


23/L

2013. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a mostani párod, akkor tiszteld is meg annyival, hogy szakítasz vele mielőtt bármi történne a másikk sráccal és nem okozol neki mégnagyobb fájdalmat. 1. voltam...
2013. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NyolcOne9 ***** válasza:
Dehogy szereted te a barátodat...
2013. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fellángolás, de azt akarom hogy véget érjen és újra maradéktalanul boldog legyek a párom mellett.
2013. nov. 20. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretni szeretheti, de már nem úgy mint egy párkapcsolat megkívánná.
2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NyolcOne9 ***** válasza:

Sajnálom, de más sose leszel olyan boldog, mint az elején. 2 lehetőség van:

- szakítasz és boldog leszel a harmadik mellett

- elfelejted a harmadikat, és szenvedsz

2013. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!