Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szempontok számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok számítanak csajozásnál?

Figyelt kérdés
Még elég kezdő vagyok,és szeretném tudni,hogy a nagy elvárású,ún. "top lányok" mi alapján mondják valakire,hogy jól néz ki?Tudom,ez mindenkinek más,de úgy általában tulajdonságokra nézve.Ahogy elnéztem eddig,nekik az számít, hogy izmos legyen valaki,és a többi külsőség csak másodlagos(gondolok itt az öltözködésre,kiegészítőkre, autóra stb.) .Szerintetek mennyire van ez így? Mert én mindig is adtam a minőségi cuccokra(bármilyen kategóriában),az ilyen lányok mégsem vesznek észre,én meg kezdeményezni(lévén elég kezdő vagyok)nem merek.Sőt,akiknél eddig próbálkoztam,lerázott,ami nem tett túl jót az önbizalmamnak.Persze lehet,hogy mást szúrtam el,nem tudom.Jó alkatom van szerencsére,de finoman szólva sem vagyok izmos.Inkább magas,de sovány. Szóval ha tényleg csak ezt nézik,akkor esélytelen vagyok,hiába van meg szinte minden más.Köszi a segítséget:) 23/F.
2013. nov. 20. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
pénz, kecó, kocsi, izom, helyesség... melléktermék: bunkóság...a sorrend fontos:)
2013. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a nyúrga pasikat. Az arc és a viselkedés is elég fontos. Én azért figyelembe veszem a stílusát , főleg a cipő az ami nálam fontos xd sztem először próbálkozz egy nem kozsteretett csajjal. Egy vissza húzódo és szép csaj lehet többet ér.

L.

2013. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem pl tök nem fontos az, hogy izmos legyen...na?:D tényleg nem lehet ezt így megmondani, lehet egy lánynak az izmos srácok tetszenek és te az vagy, de valamiért mégse fogsz neki bejönni.ha nem mersz kezdeményezni akkor ne csodálkozz. attól hogy "minőségi" cuccaid vannak nem jelenti azt hogy jól is nézel ki meg vonzó a kisugárzásod. engem az olyan srácok szoktak lekötni akikkel jól el lehet hülyülni, beszélgetni bármiről, sokat nevetünk.. nem szeretem ha erőltetett ismerkedős beszélgetést kell folytatnom valakivel vagy odajön de nem is tudja mit mondjon és meghal a beszélgetés. ha jófej és mellette még szexuálisan is vonzó számomra akkor nem is kell sokat erőlködnie:D
2013. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb szempont: merj kezdeményezni! Minden más ez után jön. A lányok sokszor maguk sem tudják, milyen pasi jön be nekik, mert néha olyan férfibe is képesek beleszeretni, amilyenre ha csak képet láttak volna róla, azt mondják, hogy "én, ővele, ugyan, még bottal sem piszkálnám meg". Légy határozott, férfias. Ennyi. (A siker persze nem garantált, de több esélyed van, ha kezdeményezel, mint ha csak a sült galambot várod.)
2013. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,emberek!
2013. nov. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!