Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számít a pénz csajozásnál?

Figyelt kérdés
Konkrétan a helyzet az hogy ismerek egy lányt,aki nagyon szép,viszont elég gazdag is.Tetszik nekem csak az a baj hogy nem tudom hogy mondjam ezt el neki.Általában ahhoz szoktam hogy nem erőltetem meg magam túlságosan,úgy voltam vele hogy a pénz majd mindent megold.Ez azonban nagy hülyeség volt,mert rájöttem hogy pénzzel nem vehetsz magadnak embereket.Vagy szerintetek tényleg elég ha bankkártyát mutatok egy olyannak aki egyébként is bármit megkaphat.Mit kéne csinálnom?Értelmes válaszokat várok elsősorban,köszönöm.
2013. okt. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Embertol fuggo nem? Szamomra nem fontos, engem inkabb az erdekel, hogy anyagilag egy szinten alljunk. Persze vannak lanyok akiknek igen is fontos ez!
2013. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szokás mondani, a pénz nem boldogít, viszont jó ha van. Ez igaz a párkeresésnél is. Lehet szeretni valakit a szép vonásaiért, de ha nem áll úgy anyagilag, és nem is törekszik rá, hogy változtasson a helyzetén, az nem vonzó egy lány számára.
2013. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nincs kocsid huszonévesen, az -4 pont egy 10-es skálán.
2013. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A csajozásnál számíthat, hogy legyen zséd. (Persze a buta diszkóribiknél). Ha viszont komoly kapcsolatot akarsz, akkor viszont sz@rd le, hogy ő gazdagabb. Egyébként meg ő a gazdag, vagy a családja? Mert a kettő nem ugyan az.


Amúgy meg én pl elvből nem hívok meg piára csajokat, ha fel akarom őket szedni. Vagy a péniszem kelljen nekik, vagy a személyiségem, vagy mindkettő. De ne a tárcám. 23/f

2013. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En 25 eves lany vagyok, jol nezek ki, adok is magamra, es vigyazok kinezetemre. Nem vagyok plaza cica, nem sminkelek, nagyon szeretem a szep ruhakat, taskakat, cipoket, stb., nem utolso sorban szeretek szep helyekre jarni.

Engem nem erdekel, hogy a pasinak mennyi penze van, ahogy elobbis mondtam ez szemelyenkent fuggo, en annak vagyok inkabb a hive, hogy egy szinten alljunk anyagilag.

Nem vagyok elado sem penzzel megfoghato es szamomra serto is lenne ha valaki penzen akarna megvenni. Szamomra a szeretet fontos, kedvesseg es tisztelet. Szoval vannak kivetelek es szerencsere pont kozejuk esek :)

2013. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem különösebben számít. Csak tudni kell tálalni. Olyan programokat szervezni, ami a pénztárcádnak megfelel és nem erre helyezni a hangsúlyt. Hanem arra, hogy jól érzitek magatokat.
2013. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azok a tulajdonságok számítanak, amelyek a jómódot és az anyagi függetlenséget is lehetővé teszik. Gondolok itt a magabiztosságra, határozottságra, gyors döntéshozatalra, jó kiállásra, céltudatosságra stb.


A nők többségének (nyilván az "aranyásókat" leszámítva, akiknek tökmindegy, csak eltartathassák magukat valakivel) azért vonzó egy jómódú férfi, mert nagy valószínűséggel rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal.

2013. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!