Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A Párommal tökéletes a szexuális kapcsolatunk két év után is.Én 38 ő 43 éves.Simán kiváncsiságból érdekelne,hogy tényleg létezik e olyan,hogy ha sokáig visszatartja az orgazmusát,vagy előtte megáll pár percre,hogy engem megvárjon akkor utána nem tud elélvezni.A merevedésével nincs semmi gond,heti 4-5x szeretkezünk.Lehet,hogy ilyenkor csak fáradt,vagy nem kiván annyira?(habár általában ő kezdeményez)Vagy tényleg létezik ilyen?
2013. nov. 20. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50-60 perc egybe után már tapasztaltam hasonlót.
2013. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetséges igen
2013. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat igen, hogy átesik egy ponton, amikor egyszerűen "ennyi nem tovább", és lelankad. De nálam is elég ritka volt. Lehet olyasmit csinálni, hogy ha közeledik a csúcs, akkor mélyre hatol, és csak 1-2 centiket mozog, (vagy többet, tehát kitapasztalni,hogy mi az a kompromisszumos mozgás, amikor neki "szinten tartó", te pedig tudod tovább élvezni őt.)
2013. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi Dowd!Ilyen és hasonló értelmes válaszokat várok:)
2013. nov. 20. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult már egyszer-kétszer, hogy átestem egy idő után a holtponton és nagyon nehezen tudtam elmenni. Nem lankadt le, csak elélvezni nem tudtam.
2013. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Nálunk sem napi szinten történik,meg mondja is,hogy nem miattam van,csak azért felmerült bennem,hogy esetleg már nem kiván annyira,mert az előző partneremmel ilyen nem volt.Igaz,nem is várta meg az én orgazmusom,lényeg,hogy neki összejött :(
2013. nov. 20. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tapasztaltam.

Ha jó akkor jó ha nem akkor nem. :)

Ha jó akkor előbb utóbb elsülök. Ennyi.

2013. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!