Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok rosszul a rinyáló negatív emberektől akikkel tele van az oldal?

Figyelt kérdés

Tele van ilyen kérdésekkel és válaszokkal, hogy ronda vagyok emiatt nem kellek senkinek, az összes nő egy r*banc, bele törődök abba, hogy örökre szűz maradok és amit a legjobban bírok, hogy kedves emberek senkinek se kellenek, csak vagány macsó gazdag srácokat akarnak a nők. Ezeket a sz.rokat látom ezen az oldalon.

Tőletek kérdezném, hogy próbálkoztatok e már normálisan? Esetleg vannak barátaitok? Mert olyat egyszer se láttam, hogy leírtátok volna pontosan, a próbálkozásaitokat, hogy hogyan kezdtetek ismerkedni, hogy próbáltad elkérni a számát stb. A másik, hogy kedvesnek tartjátok magatokat, de mégis olyan gyűlöletet van bennetek, hogy szerintem azt se tudjátok, hogy mi az a kedvesség, és ezt hazudjátok be magatoknak.

Harmadrészt mindig ezzel a macsós gazdag sztereotípia szöveggel jöttök. Szerintem ha jobban körülnéznétek bárhol akkor rájönnétek arra, hogy nincs ez így, csak némely rétegre igaz. A rondaságról még annyit, hogy ez általában nem nagy probléma, ha normális frizurát csináltatsz, jól öltözöl fel és tiszta vagy. Soknak azért van előnytelen külseje, mert vagy elhanyagolja magát vagy nagyon negatív. Még azzal is javíthatnátok valamit, ha elkezdenétek sportolni vagy edzeni.

Miért nem próbáltok pozitívabbak lenni? Állítólag férfi nembe tartoztok.


2013. nov. 20. 15:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Dehogynem.De mit tudsz tenni?
2013. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Ó dehogynem! De váltzik ezzel valami? Semmi! :)


Egy sosem rinyálós férfi

2013. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Nekem de. De úgyse tudok semmit tenni ellene, inkább magamat óvom meg, és kevesebbet járok ide.
2013. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam egy pár ilyen egyénnek segíteni, de akkor is csak sajnálkozott, és ha bekeményítettem akkor már elküldtek a francba, de hát tényleg nem igazán lehet velük mit kezdeni. :)
2013. nov. 20. 16:01
 5/49 anonim ***** válasza:
49%

De, szerintem már a kérdések alatti válaszokból lejön, hogy az átlag normális fórumozónak töke ki van ezekkel a rinyagép ekkel, akik miatt lassan elvesznek az értelmes kérdések.


Egyébként, elég nyilvánvaló, hogy ezeket a kérdéseket ugyanaz a néhány ember írja ki, elég megnézni őket: teljesen ugyanaz a téma, ugyanaz a stílus, még a helyesírási hibák is ugyanazok bennük :D Trollok, akik arra verik ki otthon, hogy provokálhatják az online-népet.


De egyre erősebb a gyanúm, hogy maguk a moderátorok írják ki ezeket a csúnya fiús kérdéseket, mert a felháborodás növeli a nézettséget. Szánalmas...

2013. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
hát de, viszont tenni ellene nem tudok.. akinek meg annyira zavar (nem kötelező olvasgatni)
2013. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Te is rinyálsz. ha nem tetszik nem kell ide járni
2013. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

"Trollok, akik arra verik ki otthon, hogy provokálhatják az online-népet."


Ebbe lehet van egy kis igazság. :D

2013. nov. 20. 16:07
 9/49 anonim ***** válasza:

Felesleges velük foglalkozni, tanácsot nem tudsz adni nekik, mert nem fogadják meg, igazából meg sem hallják azt. Csak a torz világnézetüket szajkózzák folyamatosan és lepontoznak mindenkit, aki nem ért egyet a beteges, nőgyűlölő gondolataikkal és esetleg önzetlenül segíteni próbál rajtuk.


Érzelmi vámpírok, akik elszívják az életkedvedet és a jóindulatodat, ha túl sokat foglalkozol velük. Felesleges rájuk időt és energiát pazarolni.

2013. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
2006 óta ez van, nem kell meglepődni semmin.
2013. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!