Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vehetem a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vehetem a srácot?

Figyelt kérdés

En 17 eves vagyok, a srac 16.

Egy kozos ismerosunk altal 'talalt ram' facebookon. Bejelolt ,irt .... Egy uruggyel irt ram : veletlen jelolt be.. Es akkor igy elkezdodott a beszelgetes. Tobbszor irta,h tetszem neki ,es hasonlok,mar szinte soknak ereztem ,mert nem ereztem a komolysagot a szavaiban ,hiszen a facebookon lat rolam egy ket kepet,az meg nem jelent sokat.. na mindegy,tehat beszelgettunk ,arrol is irt,h o egy felenk tipusu srac . Mondta,h talalkozna velem ,es mit szolok hozza... En vhogy mindig ugy jottem ki,h valaszt nem adtam konkretan ,h igen v nem,de tovabbvittem a veszelgetest.. En magam sem tudom,h akarok-e vele talalkozni.. Mikor szepeket ir rolam,akkor vhogy ugy erzem,h komolytalan.... Nem azert ,mert nem esik jol,ha megdicser pl.,hanem mert nem is ismer ,akkor pl mert irja,h nem csak a kulsom tetszik neki,hanem a belso tulajdonsagaim is,holott o maga irta az elejen,h annyira megtetszettem neki,h nem birta ki,h ne irjon.

Nem tudom,h erdemes -e ot is varatni ,es felrevezetni,megha nem is ez a szandekom.... Mert a talalkozast mar 2.ra hozta fel.

Ami a kulsejet illeti ,nem is tudom pontosan,h most hogy nez ki,mivel a kepe nem mostani,de amit leszurtem,h epp olyan ,aki a tipusom...szerintem legalabbis...

Szerintetek ,mennyire lehet komolyan venni a szandekait ? Oszinten.:)


2013. nov. 20. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem találkozz vele 1x, akkor tudod meg igazán, hogy mi is van. most egy találkozásból szerintem nem lesz baj.
2013. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

LÉGYSZÍVES!!! Vannak ékezetekvis! :) (én is telefonról vagyok..)

Lehet komolyan venni mivel kevés beszélgetésből is sokat megtudhat 1 ember a másikról ha figyel rá... Veheted szerintembkomolyan..

2013. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves sráctól hol vársz komolyságot? Ez egy alap paradoxon.
2013. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Jo,oke nyilvan nem arra gondoltam,h legyen nagyon komoly ..csak megis hianyolom belole...


A sajat kerdesem ala,majd en eldontom,h hasznalok -e ekezetet. Ja ,es en nem ket sort irtam. Akinek gondot okoz igy ertelmezni,az ne olvassa !

2013. nov. 20. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:

te tettél fel tegnap egy másik kérdést arról, hogyha valaki bevallja hogy félénk, akkor valóban az és őszinte velem?


elárulom hogy nem feltétlen. lehet hogy csak meg akar dugni, ezt neked kell kiderítenened úgy hogy találkozol vele, belenézel a szemébe, figyeled a gesztusait, meg hogy miről beszél neked. Ha túlzottan a szex a téma, vagy ilyesmi, akkor gondolom tudod.


De egy lány ilyenekre képes nem? Jómagam, elég ha belenézek vki szemébe látok mindent, hogy mi jár a fejében, mit szeretne, mit gondol rólam. Ez mindenkinél más, és hinni kell a megérzéseknek!!

2013. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!