Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "csajozzak"?

Figyelt kérdés
na jó az, hogy csajozzak eléggé erős.. szóval van egy csaj az osztályban akivel egész jóba vagyok ahhoz képest, hogy most lettünk gimisek (eddig nem ismertem) .. konkrétan minden klappol: ugyanazt a zenét szeretjük,a ugyanolyan filmeket etc.(szóval kb egyforma az érdeklődési körünk), és még ráadásul szép is, de nem annyira hogy kisebbségi komplexusom lenne. magyarul: tetszik. de még soha nem jártam senkivel, és fingom sincs hogy egyáltalán milyen érzés a szerelem, ami miatt nem tudom hogy akarok komolyabbat vele, vagy csak jó barát marad? és ha tényleg több lenne akkor egyáltalán hogy közölném vele? nem lennék képes oda menni és megmondani, hogy tetszel, akkor maradnánk haverok.

#fiú #lány #miaszerelem
2013. nov. 20. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ráérzel. Töltsetek együtt minél több időt ez a lényeg, járjatok moziba, vagy mit tudom én, az sem baj, ha nem kettesben. Idővel úgyis kialakul a dolog, érezni fogod ;)
2013. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kaaszkodj a szarvaba, de el ne engedd!
2013. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!