Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha saját magam képmásával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha saját magam képmásával akarom csinálni, meleg vagyok vagy egoista?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem!!, néha elképzelem hogy betoppan a tükörképem és csináljuk. :D Pedig amúgy nem tartom magam szépnek, sőt.. Vagy ha ezek közül egyik sem akkor mi vagyok, egyszerűen csak beteg, furcsa? :o:o 18/L
2013. nov. 21. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

és mi lenne ha végre megujjaznád magad? nem múlna el?

videóválaszt kérek!

17/F

2013. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg fiúnak képzelem magam, és a tükörbe nézve magam magamra izgulok fel, mert elképzelem, hogy fiúként úgy megb..znám magam. Akkor én is az vagyok? :D 19L
2013. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 az nem ugyanaz. :c

#2 !!! van valaki aki hasonló :D <3 én is képzeltem már azt is, bár én főleg lányként ahogy vagyok. :$ de ez a verzió is tetszik.:D

2013. nov. 21. 00:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj nincs ezzel :D

amúgy... próbáltál tükör előtt masztizni? :D lehet jól esne ;) :P

2013. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egoizmus az más, leginkább nárcizmushoz van több köze de mivel azt mondtad nem tartod magad szépnek így egyik sem lehet. És egyiknek sem mondanálak, én is gondoltam már arra milyen lenne kilépni a testemből és leszopni magamat.

Úgy fogalmaznék, hogy egyszerű kíváncsiság amit egy felettébb izgató szituáció kísérne mert ki ismerhetné jobban a tested mint te magad.

2013. nov. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az is lehet Bi vagy, mi nem tudhatjuk, ezt te érzed.

Én homoszexuális korod béli srác vagyok, s pár éve olyan fantáziálásaim voltak hogy regényeket tudnék erről írni ^^

2013. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok,fiú,és marha sokat fantáziálok arról,hogy milyen lehet smárolni magammal. :DD Mindig is érdekelt,hogy vajon,hogy smárolhatok. :P

És... hogy őszinte legyek,meg is farkalnám magam,és cumi is lenne :P

2013. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!