Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (tanár-diák)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (tanár-diák)

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, akinek van férje és egy gyereke. Sehogy sem tudom elfelejteni. Ja, és a legrosszabb, hogy lány vagyok. Mindig kedves velem, sokszor szoktunk beszélgetni óra után. Amikor köszönök neki a folyosón mindig mosolyog. 16/L

2013. nov. 21. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Mégis mit tehetnél? Semmit. Jársz órára, és keresel egy reális neked való kapcsolatot. Idővel elmúlik úgyis.
2013. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Valóban nem tudsz semmit csinálni. előbb utóbb elmúlik, és találsz egy fiút magad mellé.
2013. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
16:33 Biztos találna. De mégis mi a fészkes fenét kezdene vele, ha egyszer leszbikus?
2013. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmit ne tegyél. Nem gondolod hogy ez csak rajongás iránta? Sok ilyen fiatal lány van akinél ez előfordul.
2013. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Tarsd titokban! Bocsi, de ez az egyetlen út, ami nem okoz galibát.
2013. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5-sel. De amúgy nem azért, sem a kérdezőt, sem mást nem akarok megbántani ezzel, de én annyira unom már ezeket a tanár-diák leszbi kérdéseket. Mármint azt hogy mit lehetne tenni? Mégis mit? Semmit. Tartsd magadban mert baj lesz belőle. De ezt már itt annyi ilyen kérdésnél kifejtették, nem értem hogy mire számítanak a kérdezők, hogy azt tanácsolják majd neki hogy mondja el a saját tanárának mit érez akinek ráadásul családja is van? Eleve akkor gondolom nem lenne kölcsönös az egész. Szóval semmit sem kell tenni ilyen helyzetben. És igen át kell azt is gondolni, hogy mivel tanár nem csak hasonlítani akar e rá az ember vagy valami szimplán megfogja benne ami miatt felnéz rá és rajong érte, ezért már az érzést szerelemnek nevezi. Azért ne keverje senki össze, mert a szerelem és a rajongás nagyban nem ugyanazt jelenti.
2013. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is szerelmes voltam a tanárnőmbe. És hogy mit tettem? Semmit. Miért kéne bármit is tenni? A tanárnőd heteró,családja van. És legfőképp: a DIÁKJA VAGY!

Majd jön egy korodbeli lány. Addig marad a rajongás...

2013. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
2 es vagyok, hiába pontoztok le, nem 100% hogy lezbikus...lehet ez egy fellángolás..fiatal még majd elmúlik. ha meg nem akkor se tud semmit se tenni, ebben az esetben meg majd kkor talál egy csajt...
2013. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát mintha magamat olvasnám,aranyom.:D


18/L

2013. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok, csak az "enyém" szingli. Én mondjuk készülök elmondani neki, szerintem sejti is, nagyon szoros viszonyban voltunk.

19/L

2014. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!