Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akiknél ez a tanár-d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akiknél ez a tanár-diák szerelem megvalósult?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy lett belőle több esetleg kapcsolat. A kérdést azért teszem fel, mert mostanában egyre több olyan kérdést látok kiírva, hogy így vagyok szerelemes a tanáromba meg úgy,(igaz főként leszbikus téren) hát most kíváncsi vagyok hogy kinek mi a véleménye, esetleg ha már volt ilyen helyzetben? (nem csak a leszbikusoktól várok választ, máséra is kíváncsi vagyok)

2013. okt. 31. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Vizsgán jól megba­szott, utána meg már fel se hívott.
2013. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudok ilyen esetről, igen. Akár hiszed, akár nem!
2013. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tabaki ***** válasza:
31%
Egyik haverom el is vette a tanárnőjét.
2013. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám apám tanítványa volt anno, de csak akkor kezdtek kavarni amikor anyám már befejezte a gimnáziumot.
2013. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak diploma után. De sajnos az inkább csak kalandozás volt. :( De én is hallottam már ilyet (igaz csak heterot). Gimiben annyira nem valószínű, de egyetemen ez sztem elő szokott fordulni...
2013. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm szülei, akik immáron 26 éve boldog házasok úgy jöttek össze, hogy az apukája tanította az anyukáját az egyetemen. Úgyhogy vannak ilyen siker sztorik. :) De szerintem is inkább egyetemen jellemző, mintsem a közoktatásban, mert ott azért elég durva, hogy az egyik fél kiskorú. Az egyetemen csak felnőtt emberek vannak.
2013. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
gimiben volt egy végzős lány, aki összejött a tanárával.korábban is együtt voltak, csak asszem a szalagavatón asszem túlzottan becsiccsentettek és lebuktatták magukat. a csajjal nem tudom, mi lett - a tanárt kirúgták. utána sokáig együtt maradtak, azt tudom :)
2013. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én több olyan idős tanárt is ismerek, aki a 10-20 évvel fiatalabb tanítványát vette feleségül. :) Szóval ilyen mindig is volt, persze nem mindegy hogyan...
2013. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
81%
én 1ről tudok, hetero "kapcsolat" volt, a tanár úr ki lett rúgva... :D középiskolás eset
2013. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tabaki ***** válasza:
81%
Jut eszembe, én is tudok ilyet is, csak egyéni óraadó tanárral, vagy hogy mondják. Az "elcsábított" lány barátja turkált az emiljei közt, és befújta. Csúnya botrány után kirúgták a tanárt. Ha jól tudom, még mindig együtt élnek, gyerek is van :)
2013. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!