Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Kikészít ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Kikészít ez az egész.

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.

Nem is tudom, hogy mondjam..

Elég kellemetlen, de nem vagyok heterószexuális.

Vagyis eddig csak fiúkba szerettem bele, lány még nem igazán vonzott.

Nem is akarok hetero lenni, meleg szeretnék lenni.

Viszont már régóta nem voltam szerelmes senkibe.

Illetve van egy fiú, aki iránt érzek valamit, de az a fiú ma megölelt, és nagyon jó volt, de nem ilyet vártam.

Nem ugrottam ki a bőrőmből, csak egy olyan átlagos volt.

Az lehet, hogy depresszió miatt nem okozott örömet?

Depresszióval kezelnek, már hónapok óta magam alatt vagyok, nem tudok örülni semminek, de ebbe most ne menjünk bele.

Szóval meg vagyok ijedve, hogy mért nem élveztem azt az ölelést, mért nem vagyok belezúgva senkibe már régóta, és mért félek attól, hogy heteróvá válok, mert valamit érzek a lányok iránt is, de az nem szerelem..

Kérlek segítsetek! :(


2013. okt. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz rajta, ha valkit szertsz és van eséllyed hajrá, NE AKARD KONTROLLÁLNI AZ ÉRZÉSEID
2013. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarom, ezek magától jönnek. :/

És kikészítenek.

2013. okt. 15. 17:47
 3/4 tevetke ***** válasza:
Dehogynem akarod! Hisz pont te írtad, hogy nem akarsz hetero lenni és a lányok iránt érezni...
2013. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, igen, ebben van valami..

De nem zúgtam még lányba bele soha.

Jó, oké, szépek meg minden, de eddig csak fiúba zúgtam bele.

2013. okt. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!