Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a fiúnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a fiúnak az "agyára megy a sok **** "?

Figyelt kérdés
ha már nagyon rég nem volt csajjal, akkor lehetséges, hogy emiatt bekattan, vagy az agyával lesz valami, bolond lesz, és ha majd megint szexel egy csajjal akkor újran ormális lesz?
2013. nov. 21. 17:11
 1/8 kiskivancsi79 ***** válasza:
Szerintem ott már valami komolyabb baj lehet.
2013. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt sok ilyen van:D

De egyébként igen, ismerek ilyet. Már jó ideje nem volt nővel és mintha nem lenne tiszta nála valami az utóbbi hónapokban. Teljesen kivan éhezve, de annyira hogy ránézésre is könnyű megállapítani.

2013. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ilyenekre értem, hogy hangoskodik, nevet a semmit, hangosan, idegesíti direkt a másikat, beszól a másiknak, tehát iylen idegesítő dolgokat tesz az a fiú aki addig tök normális rendes volt.
2013. nov. 21. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Nem létszükséglet.
2013. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szakított egy csajjal fél éve azóta ilyen, nem is szexelt azóta, meg semmi.
2013. nov. 21. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. Hát igen ilyen van, de azért nem azt jelenti, hogy "bekattan".
2013. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ilyen az eleve nyomorult... :D
2013. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten létezik ez elég ha magamra gondolok sajnos. De nem úgy jön ki hogy ordibál, nevet a semmin, feleslegesen idegel másokat. Magamon én ezt úgy vettem észre hogy gyakorlatilag bármilyen nővel eltudnám magam képzelni és így nagyobb nőcsábász lett belőlem mint ami eddig voltam. Munkahelyemen is majdnem az összes velem egykorú lánnyal ismerkedtem már 18 éves gyakornokoktól kezdve 30 évesekig majdnem mindegyikkel beszéltem már pár mondatot, sokan kedvelnek is bár majdnem mindenek van párja őket békén is hagyom de aki egyedülálló nyomulok rájuk, bár a nagyfőnök már beszélt velem erről hogy jó lenne ha fékezném magam, nem azt mondta hogy nem szabad ismerkedni, csak azért bizonyos dolgokat hagyja munkaidőn kívülre ha lehet.

Én ezt tudomásul vettem, nem fenyegetés volt, kedvesen szólt oda, tehát nem úgy jött felém hogy még egy ilyen és kivág az állásomból.

Régebben dolgoztam már egy sportegyesületben is pontosabban a bérelt épületben voltam karbantartó és kisegítő és ott rengeteg fiatal tornászlány volt, meg minden féle lányokkal ismerkedtem javarészt 16-20 évesek és majdnem mindegyik bejött nekem, mindegyikkel beszéltem akik jó pofát vágtak hozzám de ott is megtanultam fékezni magam. De a legdurvább az hogy egy csaj direkt húzta az agyam, villantott csak nekem, egy szál tornadresszbe jött oda hozzám és úgy átkarolt meg minden direkt hogy lássam az alakját, végül semmi nem lett belőle, de már akkor tudtam hogy ha nem lépek abból baj lesz mert éreztem hogy bekattanok, így inkább elmentem egy pszichológushoz beszélni hogy legalább valami ötletet adjon erre hogy kontrolláljam magam.

Inkább felmondtam mert adódott a jelenlegi munkahelyem és ott a pénz is jobb meg közelebb is van, picit bántam a dolgot de muszáj volt lépjek ha nem akartam teljesen bekattanni és olyat csinálni amit nagyon megbánok.

Egyik ismerősömmel is ez volt hogy annyira ki volt már éhezve egy jó szexre hogy ő az utcán képes volt letapizni a lányokat meg anno 2 éve amikor még volt barátnőm arra is rámozdult sajnos. A barátságunknak akkor lett teljesen vége mert nagyon megharagudtam rá, nem vertem meg mert nem olyan ember vagyok de csúnyán kinyírtam lelkileg amit egyben sajnálok, másrészt megérdemelte.

Sajnos most is előfordul hogy majdnem minden éjjel arról álmodok hogy egy szép lánnyal vagyok együtt nem feltétlen az ágyban csak simán járunk meg minden, én erre a szeretetre annyira kivagyok éhezve sajnos hogy már szinte megölném magam, de nem vagyok olyan mert önmagában megvagyok elégedve az életemmel és nem akarok öngyilkos sem lenni sőt meg sem akarom kísérelni mert tudom hogy ilyenkor erősödik igazán az ember és egyszer csak megtalálom az igazit.

De lehetséges hogy valaki egy idő után bekattan, agresszívitás stb...

Egyik kolléganőm is mesélte hogy a fia 19 éves és már 16 éves kora óta nem volt lánnyal, nem volt barátnője és mesélte hogy emiatt eléggé depressziós, agresszív, indulatos, egyszerűen kezelhetetlen bánatában többször ok nélkül leordította mindenkinek a fejét, ezt valamennyire meg is értik hogy problémája van de a srác önbizalmilag annyira leépült már hogy egyszerűen fél a lányok közelébe menni.

Szóval mindenkinél máshogy jön ez ki sajnos, rajtam is kijönnek ezek hogy időnként érzem hogy kezdek bekattanni de mivel én valamilyen szinten erős vagyok tehát próbálom uralni magam mert én attól félek hogy ha egyszer teljesen elmegy az eszem pontosan emiatt akkor félek hogy a tudatomon kívül fogok valami hülyeséget csinálni.

Jó megtehetném hogy pénzéért cserébe ráveszek bizonyos nőket hogy feküdjenek le velem, de nekem nem ez az igényem, meg szerintem ez már tényleg a legalja a dolgoknak. Másrészt ha haverokkal elmegyek discoba vagy ilyen helyekre mert én inkább a kocsmázás meg a kisebb házibulik, összejövetelek mellett vagyok akkor ott nincs ilyenre lehetőségem de egy discoba is egyszer voltam mert páran rávetek hogy menjek és ott nem egyszer volt hogy ismeretlen lányokkal smároltam picit részegen de nem ittam magam le a földig. És volt annyi eszem hogy ellenállok pedig lett volna 1-2 olyan lány akiket simán rávettem volna hogy jöjjenek velem egy menetre mert rengeteg ilyen volt a korosztályomból, de én nem ilyen vagyok, nem ez kell nekem nekem egy tartós párkapcsolatra van szükségem mert rájöttem hogy nem csak a szex az ami hiányzik az csak picit javítana a helyzeten talán.

Nem sajnáltatom magam ne értse félre senki de nagyjából elmondtam hogy ez mivel jár pontosan legalább is amit én tapasztaltam, meg láttam meg hallottam.

2013. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!