Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudja néhány ember elviselni azt, hogy sok lánynak és fiúnak az európai embereken kívül mások is bejönnek?

Figyelt kérdés
pl.a sárgák,közel-keletiek,stb.
2013. nov. 15. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
tanulatlanság, és a butaság miatt aki másmilyen mint ők az nem lehet olyan jó, és fujj fujj
2013. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
21%

mert pl van az európai ember meg.. van még más is ? O_o

oké a japán lánykák nekem tetszenek szóval egy kicsit önellentmondásos raccista bácsi vagyok :D de most na cukik :D [bár a kutyám is aranyos szóóóval.. oké ez szemét volt.]

2013. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2013. nov. 15. 15:35
 4/10 October15 ***** válasza:
1.: el vagy tévedve :) attól h valaki tanult és értelmes nem lesz egycsapásra multikulti globalista liberalista [ez utóbbin régi liberális politikusaink röhögnének..]. az egyik egy ideológia a másik egy állapot semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2013. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
na de hogy a kérdésre válaszoljak: ha oda megy hozzád 1 pasi és megkérdezi h milyen pasik jönnek be neked és te rávágod hogy a feketék akkor ő mint fehér gyerek nyilván kiesik így zavarja a dolog. vagy ez vagy mint mondottam volt, ideológiai okokból.
2013. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mezei rosszakarat, rosszmájúság.
2013. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
25%
6.: akkor azt nem viselnék el h más pasit akar :D mondjuk a kettő fedi egymást.. meg kell próbálni h "a sárga csajokra bukok" hátha néz egyet :D
2013. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

miert ne tudna elviselni, neki tokmindegy hogy idegen ember kivel kavar.

az azsiai nok peldaul szepek, es nekem bejonnek.


de egyutt elni, gyereket vallalni egy mas fajtaju emberrel? a gyerekem kedveert nem tennem, egyik kozosseg se fogadna be. Itt 'olyan' lenne, ott meg 'ilyen', nem konnyu sehova se tartozni vagy ketfele tartozni.


Dehat a szerelem vak ahogy mondjak, ha te pont egy japan emberben talalod meg az igazit, kinek mi koze hozza :)

2013. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy néhány ember nem tudja elviselni?


Mit érdekel téged az hogy mit gondol más?


Akinek tetszik vagy akinek nem, annak joga van azt gondolni amit akar, neked pedig jogod van lesz.arni.

2013. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert rasszisták és korlátolt gondolkodásúak. Szimplán. Vagy pedig ők maguk képtelenek felszedni egy csajt, és féltékenyek, és azzal magyarázzák, hogy azért nincs nőjük, mert az xy nemzetiségű elveszi előle a nőket, pedig valójában a nők menekülnek előlük... :D
2013. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!