Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lenne odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lenne odamenni hozzá és megkérni, hogy mondja a szemembe amit már amúgyis tudok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe már több mint 7 hónapja szerelmes vagyok. Beszéltünk néhányszor, meg szint mindennap találkozunk a folyosón és köszön, de nem igazán történt semmi. Egy hónappal ezelőtt a barátnőim szülinapi meglepetést szerveztek volna nekem és belevonták volna a srácot is. Viszon mimdenek előtt meg akartak bizonyosodni afelől, hogy egyáltalán lehet-e esélyem a fiúnál, és megkérdezték. A válasz nem volt. Nekem is elmondták még aznap. Ezek után teljesen összetörtem és megzuhantam. Azóta rendszeresen zokogok és nem tudom túltenni magam rajta. Milyen ötlet lenne odamenni hozzá és megkérni, hogy mondja el a véleményét rólam? Arra gondoltam hátha könnyebb lenne túllépnem rajta ha tőle hallanám szemtől szembe. Szerintetek? Esetleg valakinek valami jobb ötlet, hogy mit mondhatnék?


Évfolyamtársam, 17 évesek vagyunk.


2013. nov. 21. 17:58
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Nem szánalmas, hanem megalázó lenne szerintem. Teljesen felesleges neked is ezzel nyaggatni. Ha nem, akkor nem. Majd lesz más.
2013. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy. Mit szólnál hozzá, ha én odamennék csak úgy hozzád h járjunk.


Menj oda, inkább beszélgess vele először kevesebbet, majd kicsit többet, pár hét múlva elmentek fagyizni iskola után...stb.


Nem kell csak úgy neki esne h mi a véleménye rólad. Honnan lenne véleménye, nem is ismeritek egymást!!!

2013. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az esete. Innentől már valószínű, hogy nem fogunk randizgatni vagy ilyenek. Csak egyszerűen annyira nem tudom elfogadni, hátha könnyebb lenne ha tőle hallanám.
2013. nov. 21. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok: ha nem vagy az esete, akkor ez van. Te se szeretnéd, ha egy fiú, aki nem tetszik, mert nem az eseted, ott lihegne a nyakadon.


Foglald el magad, járj sportolni, feküdj rá a nyelvtanulásra, járj el a kutyáddal kutyaiskolába, vegyél zongoraleckéket, menj sakkszakkörre, thai box edzésre...ami az érdeklődésednek megfelel.

2013. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rengeteg srác van még amugy ha csak köszönöviszonyban vagytok hogy lehetsz szerelmes belé hisz alig ismered? :D
2013. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szerelmes voltam egy fiúba 2 évig… Randizgattunk is. Mintegy, ez ennél bonyolultabb, ez már a 2. esély volt, elsőnél felszívódott, másodiknál azt mondta hülye volt.

Egyértelmű volt, hogy megint meggondolta magát, mégis írtam neki, hogy én ezt most le akarom zárni, és mit akar? Elutasított. De jól vagyok. Oké, szar, de ez már biztos. :) Nincs több esély sem remény.

Szerintem tedd meg! Így könnyebb lesz, ha ő kimondja. A saját fülednek meg úgyis hiszel!

L18

2013. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


-nem lihegek a nyakaba, azota nem is beszeltunk

-baratnoimnek mondta h nem tetszek neki es titkon meg abban bizom, hogy csak nekik nem mondta volna el

-tavasz ota heti tobbszor bent maradt a suliban es egyutt ropiztunk es a haverjatol is sokmindent megtudtam rola, es egyszercsak PAFF beleestem mint vak lo a szakadekba (pedig baratnom szerint ronda, csak h nehogy azt mondjatok, hogy mar megint egy tyuk aki a kulsobol itel)

- sportolok, vannak programjaim es kozben ugyanugy Ő jar a fejemben

2013. nov. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!