Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van olyan lány, akihez nem mertek odamenni, mert szép, okos, vagy egyszerűen csak túl jónak érzitek magatokhoz képest és ezért nem mertek nála kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos van:/
2013. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,van :SS
2013. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs
2013. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt pelda ra, igen. Vagyis inkabb ugy mondanam, hogy nem ot emeltem piedesztalra (annak ellenere sem, hogy egyebkent sosem talalkoztam olyan lannyal, aki egyszerre lett volna ennyire intelligens, okos, kedves es kozvetlen), hanem inkabb magamat pozicionaltam nagyon alul es nem gondoltam eppenseggel tul jokat magamrol.


Egyebkent ott meg sulyosbitva volt a helyzet annyival, hogy volt baratja a lanynak, szoval...

2013. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de azért legyen megfelelő a hely és az alaklom
2013. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen nem is kevés :D de én önbizalom hiányban szenvedek és amikor egy ilyen lány túl közel került felém még meg is hátráltam mivel nem hittem abban hogy megérdemlem :)
2014. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem merek kezdeményezni, az nem a lány szépségével kapcsolatos.

Én azt nem szeretem, hogyha a próbálkozásnak közönsége van.


Ez persze patthelyzet, mert a lányok meg nyilvános helyen érzik magukat biztonságban.

Éjjel egy sötét, üres sikátor nem alkalmas rá nekik, én meg ugye azt nem szeretem, ha látják mások a próbálkozásomat.

2014. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!