Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már, hogy azért játszottatok "macska-egér" harcot a kiszemelttel csak hogy megtegye végre az első lépést?

Figyelt kérdés

Pár napja történt, hogy a lány akibe szerelmes vagyok (előzőleg megírtam neki hogy mondani, illetve kérdezni akartam tőle valamit, de inkább személyesen. Erre másnap megjelent szabadnapján az üzletben és a kollégámnál egy olyan kijelentést tett, hogy: "Hülye vagyok én hogy szabadnapomon bejövök vásárolni?" teszem hozzá mint megtudtam nem vett semmit.) miután közelembe került annak ellenére, hogy rengeteg áru volt amit ki kellett helyezni (ruházati üzlet) oldalról megelőzve minden pozitív tulajdonságot,érzést ötvözve odaköszönt nekem és a közelben tartózkodó takarító lány (aki később mondta nekem) egyből tudta odébb kell álljon. Mivel 2 szintes üzletről van szó a kollégám amikor feljött a felső szintre ő is látta rajtunk, hogy "valami" van a levegőben.


Lányok szerintetek létezhet, hogy már a pozitív érzéseit "jelezhette" felém?


Én úgy érzem tudja, érzi, hogy mi az amit mondani, illetve kérdezni szeretnék tőle, sőt már várja?


Az a gondom, hogy mire úgy éreztem, igen itt az idő utána legalább 2 lépést visszalépett és én ettől elbizonytalanodtam, mert néha olyan szinten visszalépett, mintha csak játszani akart volna csak (önszórakoztatásra).


2013. nov. 22. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
túlbonyolítod
2013. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ez alatt? Kifejtenéd?
2013. nov. 22. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!