Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Tanár-diák szerelmesek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Tanár-diák szerelmesek! Lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Már annyi ilyen kérdést látok,az egyik fele heteró a másik saját nemhez vonzódós kérdés.Eléggé elegem van belőle,de nem hiszem,hogy csak nekem!

Képzeljétek,sok tanár azért foglalkozik gyerekekkel,mert kedveli őket,velük akar fogalkozni,barátságos típus,kevés olyan van,aki akar is kapcsolatot belőle.

Ha kedves veletek,óra után beszélgettek,akkor az valószínűleg azért van,mert kedvel titeket,barátságos a tanár/tanárnő,csekély az esély arra,hogy azért,mert akar majd tőletek valamit,pláne kapcsolatot,persze ez is meglehet,de kicsi az esély rá.

Higgyétek el,nem valószínű,hogy kockáztatná miattatok az állását,a karrierrét,az életét.

Ha mégis előfordul,hogy akar tőletek valamit,akkor majd ő fog lépni,nem kell feltétlenül nektek,de azt is a suli elvégzése után tegyétek,hogy ne tegyetek keresztbe neki az állásában és karrierében,ti se akarhatjátok,hogy kirúgják és ne találjon állást.Szóval,ha bármit is akartok azt csak a suli elvégzése után kezdeményezzétek és szeressétek annyira,hogy nem tesztek neki keresztbe! :)

Kérlek,ne írjátok már ki 100ezerszer ezt a kérdést,mert rohadt idegesítő,pláne mikor egy ember már 20-szorra írja ki és tudjuk,hogy ő írta ki az előző 19-et mégis tagadja.


Ha még van kérdés,akkor szívesen válaszolok!



2013. nov. 22. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Áhh pont ma akartam ezt én is ugyanígy kiírni, de te megelőztél :DD Egyébként teljesen egyetértek veled, engem is idegesít, főleg mostanság, mert rengeteg ilyen kérdést olvasok szinte naponta, és tényleg sokszor ugyanattól.
2013. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért írtam ki,mert "érdekes" módon mostanában nagyon sokszor írják ki,de a legtöbb ugyanaz a stílusban.Nem tudom,hogy ennyien egyformák e(bár ez valószínűtlen :DD ) vagy ugyanaz az ember e(persze ez csak költői kérdés). :DDD
2013. nov. 22. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy ember többször is kiírja. Persze gondolom más is, csak azt nem értem, hogy mit várnak, mégis mit fognak rá írni az emberek. Hogy jó akkor menny aztán jöjjetek össze vagy mit? Mert eleve nem fogja ezt mondani senki sem, ezért is értelmetlen kiírni ezeket akár többször is. Ráadásul akárki akármit is mond, de szerintem ez meg nem is szerelem amit éreznek hanem csak rajongás, csak érdekes módon folyamatosan tizenévesek írnak ki ilyen kérdéseket, őnáluk meg amúgy is előfordul ez a rajongás. Attól függetlenül hogy ők váltig állítják hogy leszbikusok. Akinél ez ilyen korán már kialakul és biztosra tudja annak bocsi, de ez az én véleményem erről.
2013. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
bölcs meglátás.
2013. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Persze,írod nekik,hogy mondd el a tanárnak,de ő nem mondja el.Ha azt írod,hogy felejtse el,akkor azt se teszi meg.Akkor mégis mit várnak,ha egyik tanács,sem jó?oO

Inkább szimpatikus nekik az a tanár,és igen,ahogy mondod,rajongás...

2013. nov. 22. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Középiskolára gondolsz? Ezt nem írtad...:)

Főiskolán, egyetemen már egész más a helyzet, és hidd el, ahová én járok, ott a tanárokat sem kell félteni.

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy kamaszlány beleszeret valamelyik tanárába, nagyon gyakori ez a kamaszlányok között. Én is voltam így, és semmi bajom nem lett belőle, sőt, motivált a tanulásra.

Bár volt annyi eszem hogy tisztában voltam vele hogy ez irreális és semmi nem lehet köztünk. :D

Most az egyetemen pedig szintén egy tanáromért vagyok oda.


Éljenek a tanárokért repeső diákok! :D :D

2013. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akik kiírják,azok 14-18 éves lányok,akik nem nagyon tudják mit is éreznek és írtam,hogy előfordulhat,hogy összejön a dolog. :)
2013. nov. 22. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezen gondolkoztam...annyira idegesítő hogy ennyien ugyanazt kiírják! Én sem értem, hogy a kérdezők mit várnak válaszként...mi nem tudjuk helyettük megoldani a helyzetet! És tényleg hihetetlen hogy azt hiszik, akkor Ő biztosan érez valamit iránta, mert kedvesen néz!


Bocsánat hogy ugyanazokat mondom mint az előttem hozzászólók, de teljesen egyetértek!

2013. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan írjátok le a véleményeteket! :)
2013. nov. 23. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Én 18 éves gimnazista lány vagyok,és talán picit meg tudom érteni a sokszorposztoló szerelmeseket. Azért írnak sokszor mert gondolom baromira össze vannak zavarodva,plusz ezt nem igazán tudod bárkivel megbeszélni.A szülő és a tanár kilőve,marad a barát(ha van),meg az anonim internet. Sztem ennyi ez a jelenség
2013. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!